پس از استقبال بی نظیر کاربران از ماهنامه شماره 1 دانلود کده ، تصمیم گرفتیم از این پس در ابتدای هر ماه ، شماره جدید ماهنامه را منتشر کنیم . در مجله شماره 2 که شامل تمامی نرم افزارهای قرار گرفته در یک ماه اخیر دانلود کده نیز می باشد تعداد کثیری از نرم افزار های معرفی شده از شرکت های مختلف نرم افزاری قرار گرفته است . این پک که در مجموع شامل 410 نرم افزار مختلف می باشد ، در دو طبقه بندی کلی ، معمولی و پرتابل ( بدون نیاز به نصب ) قرار گرفته است و هر نرم افزار در یک دسته بندی موضوعی نیز قرار گرفته است تا دسترسی سریع تر به
آنها فراهم گردد .

تعداد دیسک : 4 عدد DVD

این شماره همانند نسخه ی قبل دارای اتوران کاملا فارسی می باشد که با قرار دادن هر دیسک داخل دستگاه ، دسته بندی های موجود در آن را به آسانی در اختیار شما قرار می دهد .

(برای بزرگتر شدن تصویر اتوران روی آن کلیک کنید )

اتوران ماهنامه شماره 2 دانلود کده

در این مجله از میان برنامه های موجود می توان به نرم افزارهای ارزشمندی نظیر Corel Draw ، Nero Multimedia Suite 10 ، ویندوز اکس پی 3 بعدی و بازی استراتژیک Real Warfare 1242 اشاره کرد که بعضا در فروشگاه های دیگر هر یک به صورت جداگانه به مبالغ گزافی به فروش می رسند.

برای مشاهده اسامی نرم افزارهای موجود در پک کلیک کنید

یکی از موضوعاتی که در این شماره تاکید مهمی بر آن داشتیم ، نرم افزارهای امنیتی بود که خوشبختانه با جمع آوری کردن تمامی برنامه های قدرتمند و به روز موجود در این زمینه ، مجموعه ای بی نظیر را گردآوری کردیم که می تواند امنیت کامپیوتر شما را تضمین کند .

تعداد دیسک : 4 عدد DVD