Real Percussion
این نرم افزار یک نرم افزار رایگان برای اندروید است که به زیبایی پرکاشن را در گوشی و تبلت شما شبیه سازی کرده است.برای نواختن آن تنها کافی است انگشتان خود را روی پد های پرکاشن بکشید،مشاهده می کنید که صدای آن به طور همزمان پخش می شود.
این نرم افزار بسیار سرگرم کننده و راحت است و کاربری بسیار راحتی دارد.
این نرم افزار برای افرادی که می خواهند درام بنوازند و یا آن را آموزش ببینند مناسب است زیرا که سر و صدای آزار دهنده نخواهد داشت و فضایی را در خانه اشفال نمی کند.
اصلا لازم نیست که شما درام را یاد داشته باید.این نرم افزار 20 درس آموزشی را برای شما که علاقه مند به یادگیری نوازندگی این ساز هستید ارائه می دهد.همچنین این نرم افزار 16 آهنگ را ارئه می دهد که شما می توانید همراه با آنها بنوازید.به عنوان مثال شما می توانید یک موسیقی را از فهرست خود انتخاب کرده و پخش کنید و آن را در برنامه همراه خود داشته باشید.
این نرم افزار دارای صداهای پرکاشن با کیفیت صوتی استودیویی است.
امکانات این نرم افزار:
چند لمسی
12 پد درام
کیفیت صدای استودیو
20 نمونه از ریتم های مختلف به همراه حالت آموزش
16 آهنگ پس زمینه
حالت ضبط
یک پرکاشن کامل
دارای ابزارهایی مانند : Congas, Bongos, Timbales, Crashes cymbals, Block, Cowbell و Tambourine
تولید ضبط های شما به صورت MP3
قابلیت اجرا در کلیه صفحه های نمایش گوشی با درجه وضوح مختلف –گوشی و تبلت
رایگان
این نرم افزار رایگان است اما شما می توانید با خرید نسخه ای از آن کلیه تبلیغات داخل نرم افزار را حذف کنید.
بهترین نرم افزار پرکاشن گوگل پلی را امتجان کنید این نرم افزار برای درامر ها،نوازندگان ضربی ، حرفه ای ها،موزیسین ها،آماتورها و تاره کارها ارائه شده است.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345