Tiny Tales: Heart of the Forest
این بازی یک ماجراجویی پازلی برای پیدا کردن اشیا مخفی است که توسط ENIGMATIS و GRIM LEGENDS ارائه شده است.
در انتهای جنگل یک دنیای مخفی وجود دارد:امپراطوری فوق العاده Brie که در آن انسان های کوچک درتوازن با حیوانات زندگی می کنند.
وقتی Max کوچک به سمت خانه می رفت تا به مادرش کمک کند،هرگز فکر نمی کرد بزرگترین سفر او رقم خواهد خورد.
با یک بار خرید این بازی مدتهای طولانی و بدون محدودیت از آن لذت ببریدو قفل بازی را برای همیشه باز کنید.
به امپراطوری Brie خوش آمدید.این سرزمین توسط پادشاه Oliver که یک موش است اداره می شود.در اعماق جنگل و در میان چمن ها و قارچ ها جایی وجود دارد که انسان های کوچک در کنار حیوانات و همگام با آنها زندگی می کنند.قهرمان کوچک ماMax ناگهان جستجوی پدر خود را رها می کند و این درست زمانی است که باید خانه یادگار کودکی های خود را حفظ کند و در این راه باید به کمک مادر بشتابد.تنها امید او این است که برنده جایزه مسابقات شود اما همانطور که معلوم است این فقط آغاز یک ماجراجویی است.


آیا او می تواند قهرمان این امپراطوری باشد و دلیل خشکسالی مرگبار را که زندگی همه را به خطر می اندازد را کشف کند.بهMax کمک کنید تا راز این خشکسالی را کشف کند و در میان اشیا پنهان سرنخی پیدا کند و تمام معماها و پازل هایی که در مسیر راه او وجود دارد را حل کنید.مرد کوچک را در یک تلاش خطرناک دنبال کنید و به کشف رازی بپردازید که اگر فاش شود پایه و اساس امپراطوری را به لرزه در می آورد.به یک قهرمان تبدیل شوید و فصل جدیدی را در داستان های کوچک به وجود آورید.
از گرافیک نقاشی زیبا این بازی لذت ببرید
دیدار با شخصیت های جذاب داستان را تجربه کنید
به 36 مکان شگفت انگیز سفر کنید.
بازی های کوچک را انجام دهید و نیز پازل ها را حل کنید.
ماجراجویی را تکمیل کنید.
دارای گیم پلی همه جانبه که برای گوشی ها و تبلت ها بهینه سازی شده است.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345