Ace Attorney: Dual Destinies
هیچ اعتراضی به این سری بازی وکیل مدافع وارد نیست.شما در این بازی به یک وکیل تبدیل خواهید و باید پرونده های مختلفی را حل کنید.زندگی موکلین شما در دستان شما خواهد بود.
علاوه بر بخش اصلی بازی،فصل های خاص و لباس های مختلفی را با خرید این برنامه در اختیار خواهید داشت.
توجه:لطفا قسمت های جدید مربوط به این برنامه را مطالعه کنید
مسیر خود را تا پیروزی ادامه دهید.
به آسانی و با یک ضربه بر روی صفحه بازی را آغاز کنید.رابط کاربری این بازی شرایط خوبی را برای مرور دوباره شهادت ها و گفتگو های داستان فراهم می کند.
تحقیقات پوششی:
صحنه های جرم و جنایت را که به صورت سه بعدی ارائه شده است را برای به دست آوردن شواهد جدید جستجو کنید و برای به دست آوردن اطلاعتی که بشود در دادگاه از آنها استفاده کرد با شاهدان این صحنه ها گفتگو کنید.
یک محاکمه سریع و سرگرم کننده:
دروغ ها را تشخیص دهید ونقض های موجود در بین حرف شاهدان و نیز شواهد موجود را بررسی کنید .پرونده را حل کنید و موکل خود را از اتهامی که به او وارد شده مبرا کنید.

وجود شخصیت های متفاوت :
به فینیکس رایت و وکلای او ملحق شوید، زیرا آنها با شخصیت های کاملا جدید و جالب، سرگرم کننده و گاه ظالمانه ای برخورد می کنند و شما با شرایط غیر منتظره و غیر معمولی رو به رو خواهید بود.

پیچ و تاب های شگفت انگیز:
از پی بردن به راز های این بازی لذت ببرید .درام و گفتگوهای موجود در این بازی گاهی شما را وادار می کند که بخندید،گریه کنید و تا پایان داستان حدس های مختلفی بزنید.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345