Car Driving School Simulator
پشت رل ماشین بنشینید و آموزش رانندگی شبیه سازی شده خود را در شهری واقع گرایانه داشته باشید.این بازی نه تنها مهارت های شما را در کنترل ماشین مورد امتحان قرار می دهد بلکه از شما می خواهد که تمام قوانین ترافیکی را رعایت کنید.
شما باید به تمام نشانه های توقف و چراغ تقاطع ها توجه کنید،فراموش نکنید از فلاشر ها استفاده کنید و در صورت لزوم از برف پاک کن استفاده کنید.
اگر به دنبال این هستید که یک رانندگی واقعی را تجربه کنید،مطمئنا از این بازی لذت خواهید برد.
بعد از اتمام دوره آموزشی و یادگیری تمام قوانین شما وارد یک شهر بزرگ وارد خواهید شد.
هر آنچه را که آموزش دیده اید در ماموریت های مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد و شما با انواع ماشین های مختلف روبه رو خواهید شد.همچنین می توانید با دیگر افراد به صورت آنلاین و در چالش های رومینگ به صورت آزاد و کاملا رایگان رقابت کنید.
20 اتومبیل منحصر به فرد
یکی از امکانات این بازی وجود تعداد زیادی اتومبیل است.شما باید مهارت های رانندگی خود را دراتومبیل های سدان،کامیون های پیکاپ،اتومبیل های 4×4،اتوبوس هاو نیز خودرو های قدرتمند نشان دهید.

ویژگی ها بازی
ارائه یک مجموعه ی بزرگ ازاتومبیل های مختلف:حس واقعی رانندگی را در 20 ماشین بسیار معروف تجربه کنید.
ترافیک و عبور و مرور پویا:نمایش ترافیک واقع گرایانه به وسیله هوش مصنوعی موجود در این بازی
ماموریت هایی برای پارک خودرو به صورت حرفه ای:با دستیابی به پیشرفت هایی در پارک خودرو به صورت حرفه ای می توانید درآمد کسب کنید.
بازی کاملا رایگان
کنترل ها:دکمه ای،چرخشی و نیز از طریق کج کردن گوشی
دوربین ها:دوربین های متعددی در این بازی وجود دارد که از جمله آنها می توان دورین اول شخص را برای نمایش کامل محتوا نام برد.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345