Oracle Falls
مرور بازی:آیتم های دفاعی خود و نیز dropship را کنترل کنید و برج های دفاعی خود را ارتقا دهید.
توانمندی ه آیتم ها و وسایل دفاعی خود مانند dropship ها را تغییر دهید و حرکت های سریعتری داشته باشید و با افزایش سرعت خود به برج های دفاعی اطراف خود حمله کنید. هنگامی که شما منابع باارزش خود را که باعث افزایش توانایی های شما می شود مدیریت می کنید، موقعیت جایگاه کلیدی دارد.
در مقابل یگان های پیاده،هوایی و نیز نیرو های زیرزمینی از خود دفاع کنید.این بازی با 38 دشمن دشمن رباتیک و سه بعدی وحشتناک شما را قادر می سازد که پیش بینی کنید که در هر سطح موجودات جدیدی در مقابل شما قرار خواهند گرفت.

برج های جدید هنگامی که شما موجی از دشمنان را در هرسطح نابود کنید فعال خواهد شد.شما می توانید هر برج را تا 3 طبقه ارتقا دهید و یا آن را بفروشید و یا اینکه برای پشتیبانی از استراتژی های خود در موقعیت های مکانی دیگر برج های دفاعی قوی تری بسازید.
در این بازی هیچ تبلیغات و خرید درون نرم افزاری وجود ندارد و تمام محتواهای آینده این برنامه به صورت رایگان ارائه خواهد شد.ما می خواهیم شما از این بازی لذت ببرید.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345