Durango: Wild Lands
در این بازی شما به یک دنیای بسیار بزرگ پا می گذارید و در آن به سیر و کاوشمی پردازید و ساختن اشیا مختلف،ساختمان سازی و نبرد و بسیاری موارد دیگر را تجربه می کنید.


بعد از پایان آزمایش بتا داده های گیم پلی و نیزحساب کاربری حذف خواهد شد.این بازی نسل بعدی بازی های چند نفره آنلاین در تلفن همراه است که توانسته عنوان E3’s(بهترین بازی موبایل سال 2017) جایزه منتقدان بازی ها را کسب کند.
در این بازی شما در انتخاب گیم پلی و محیط بازی خود آزاد هستید و این در حالی است که شما مشغول بررسی و کشف موارد منحصر به فرد خواهید بود و شهر سازی و ساختمان سازی را به صورت مشارکتی و در زمان واقعی تجربه می کنید و نبردهایی رو در رو با قبیله های دشمن و دایناسورهای عظیم الجثه دارید.


دنیای شما به سمت دورانگومنحرف شده است ،شما باید دنیایی که از منابع محیطی و وسایل مدرن حمل و نقل غنی است را کشف کنید.شما باید برای زنده ماندن و بقا خود منابع مدرن و محلی موجود در اطراف خود را پیدا کنید.از طریق تعامل با دنیای مجازی و نیز دیگر بازیکنان ،پیشگام سیر و کاوش و توسعه سرزمین های خطرناک دورانگون باشید.
با استفاده ار امکانات و ویژگی های کلیدی این بازی که به زیبایی طراحی شده است دنیای Durango خود را بسازید.


ویژگی های کلیدی:
یاد بگیرید که چگونه در دنیای دورانگو زنده بمانید
در جزایر تمدن یافته و مهار شده سکونت کنید و به جمع آوری منابع،شکار،ساخت صنایع دستی ،آشپزی ، مزرعه داری،ساخت و ساز و تجارت بپردازد و قلمرو و دارایی های خود را مدیریت کنید.
در جزایر ناپایدارو پر رمز و راز که مملوء از منابع با ارزش و دایناسورهای رام شدنی است به کاوش بپدازید.
با یکدیگر همکاری کنید تا یک قبیله بسازید و یک روستا را گسترش دهید.دایناسوهای بزرگ را درجزایر راید شکار کنید و در جنگ های قبیله ای و به صورت بازیکن در مقابل بازیکن شرکت کنید.
جزایر وحشی و بکر را برای جمع آوری منابع بهتر تسخیر کنید و از طریق مبارزه با قبیله های دشمن دنیایی که در حال گسترش است را کنترل کنید.
به کشف جزایری که دارای محیط های مختلف و محتویات بیشترهستند بپردازید.


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345