بیوگرافی بیژن حیدری

بدون دیدگاه

انتخاب بیژن حیدری به عنوان داور دربی شماره 85 پایتخت جذابیت های خاص خود را دارد، جراح ارتوپدی که زندگی پرتلاطم و پرتلاشی را پشت سر گذاشته تا این شخصیت آرام را از خود به نمایش بگذارد. حیدری درحالی به عنوان داور دربی برگزیده شده که چند مسابقه قبلی را علیرضا فغانی سوت زد و حالا یک چهره جدید را در میانه زمین استقلال و پرسپولیس خواهیم دید. داوری که انگیزه زیادی از او می رود که در مهم ترین مسابقه داخلی، عملکرد خوبی برجای بگذارد و بتوانداز این مسابقه برای خود به عنوان یک سکوی پرتاب بزرگ استفاده کند.

دو برادر تحصیلکرده

بیژن حیدری متولد 30 تیر 1359 در اسد آباد همدان است؛ او داوری را به طور همزمان با برادرش آغاز کرد. وقتی که پیام 13 ساله بود و بیژن 20 سال سن داشت. دو برادر اسد آبادی آرام آرام پله های ترقی را همزمان سپری کردند و در نهایت هردو در سال 2015 به عنوان داور بین المللی انتخاب شدند. در سال 2017 نیز هردو در لیست الیت آسیا قرار گرفتند. دو برادر تحصیلکرده با وجود اینکه 7 سال با هم اختلاف سنی داشتند؛ اما همیشه با هم تمرین می کردند و اکثر امور خود را با هم انجام می دادند.

گریه بعد از نمره زیر 19
برادران حیدری تحصیلات خود را هم تا مدارج بالا پیگیری کردند. با این حال پیام حیدری فوق لیسانس گرفت و بیژن حیدری با اخذ مدرک دکترا جراح متخصص ارتوپد شد. بیژن حیدری مدتی به ریاست بیمارستان قائم اسدآباد رسید و اکنون نیز عضو هیات علمی دانشگاه همدان است. نکته جالب بیژن حیدری هیچ وقت نمی توانست در دوران تحصیل قبول کند تا نمره یک درسش پایین تر از 19 باشد!
حتی نزدیکانش می گویند که چندین بار وقتی نمره‌اش پایین آمده به گریه افتاده و آن را یک ناکامی بزرگ برای خود دانسته است.

ماجرای کوچه داور خیز

بیوگرافی بیژن حیدری

برادران حیدری در شهری کوچک به نام اسد آباد متولد شدند. آنها در همان محله ای متولد شدند و زندگی کردند که منوچهر نظری داور فوتسال و کمک داور سابق فوتبال در آن حضور داشت. نظری و برادران حیدری در یک کوچه زندگی می کردند، کوچه ای که کاملا داور خیز بود و 3 داور بزرگ را به فوتبال ایران داد. اگرچه نظری زودتر به تهران منتقل شد و به واسطه کارمندی بانک رفاه باید در پایتخت زندگی را ادامه می داد.

دکتری خوش برخورد

داوری که قرار است فردا دربی پایتخت را سوت بزند، یکی از پزشکان خوش برخورد استان همدان است. نزدیکانش می گویند به قدری با مردم خوب رفتار می کند که تابه حال حتی یک مورد دلخوری و شکایت از سوی عموم از حیدری صورت نگرفته است. به طور کلی حیدری در خانه هم شخصیت آرامی دارد و معمولا با آرامش با مسائل برخورد می کند. آرامشی که در داوری اش تاثیر مستقیمی دارد و با آسودگی بیشتری می تواند در زمین سوت بزند. از سوی دیگر او هرگز انسان حساسی نیست و برخورد منطقی را به هرچیزی ترجیح می دهد. جالب اینکه برای تمرین کردن وقت زیادی را صرف می کند و برای کارش ارزش زیادی قائل است.

منبع:بیوگرافی بیژن حیدری

بیوگرافی بیژن حیدری


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود