زندگینامه غلامرضا صنعتگر

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر متولد دهم آذر ۱۳۵۴ در بندرعباس، دارای دیپلم ادبیات و تخصص در نواختن پیانو، گیتار و سازهای پوستی است که ترانه‌های میهنم ایران، میشه ضامنم بشی و عطر نرگس از مهم‌ترین آثار اوست که به تکرار از شبکه‌های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود. او مدت‌هاست با نارسایی کبد دست و پنجه نرم می‌کند.
غلامرضا صنعتگر عبور از بیماری را بزرگ‌ترین بُرد زندگی‌اش دانسته و گفته است: در حال حاضر از بودن در کنار مردمی که همواره برایم دعا کرده و با ابراز لطفشان شرمنده‌ام کرده‌اند، لذت می‌برم.

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ چندی پیش در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت: هم اکنون مشغول کارکردن روی آلبوم جدیدم هستم تا پس از پایان مراحل تولید آلبوم، آن را روانه بازار موسیقی کشورمان کنم.

وی ادامه داد: فضای قطعه‌های موجود در آلبوم جدیدم نسبت به سایر آثار تفاوت دارد از این جهت که قطعه‌های عاشقانه در این آلبوم بیشتر است.
خواننده قطعه “میشه ضامنم بشی” تصریح کرد: همچنین پیشنهادی برای خواندن تیتراژ یکی از برنامه‌های تلویزیونی در ماه مبارک رمضان دارم که همراه با نوازنده‌ها درحال بررسی برای ساخت موسیقی آن اثر هستیم.
وی در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: همچنین همراه با تعدادی دیگر از خواننده‌ها، مشغول خواندن در یک اثر هستیم که تصمیم دارم پس از پایان مراحل کار، منفعت حاصل از فروش این اثر را به افراد آسیب دیده اجتماعی اختصاص دهم.

این خواننده موسیقی پاپ اظهار کرد: در میان اختصاص منفعت حاصل از فروش این اثر، قشر خاصی را درمیان آسیب‌دیده‌های اجتماعی نمی‌توانیم مشخص کنیم و به همین دلیل همه افراد درگیر دراین رویداد‌ها را مدنظر داریم.
وی خاطرنشان کرد: به امید خدا پس ازماه مبارک رمضان و آماده شدن این اثر، از آن در برنامه تلویزیونی “خندوانه” رونمایی می‌کنیم.

منبع:بیوگرافی غلامرضا صنعتگر

بیوگرافی غلامرضا صنعتگر


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود