تاج گل های میلیونی و آمرزش روح درگذشتگان

 

سبد گل مراسم ترحیم دومتری با گل شببو

 

گلایولهای سفید کنار هم دسته شده‌اند و کمی آنطرف تر هم روبان های مشکی آماده شده اند ، گویی که حامل پیامی ناگوار هستند و منتظر از راه رسیدن انسانی داغدار با پیراهن مشکی هستند که با غم از دست دادن عزیزش قدم به قدم به گلفروشی نزدیک میشود .

 

تاج گل ترحیم یک طبقه دومتری بازار گل

 

در بازدید از بازار‌گل محلاتی تهران و گفتگو با یکی از تولید کنندگان گل شاخه بریده نکات بسیار جالبی را برای اولین بار شنیدیم ، ایشان گل گلایل را یکی از مهمترین و پرمصرفترین گلهای موجود در بازار معرفی کرده و عمده مصرف آن را برای تاج گل ترحیم و تاج گل مراسم تسلیت میداند .
او همچنین از گل گلایل به عنوان دلار گلها یاد میکند و با بیان جمله “مرگ و میر تعطیلی ندارد” گل گلایل و سفارش تاج گل تسلیت و ختم را بمانند گلهای دیگر مرتبط با مناسبات و اعیاد نمیداند و معتقد است که این گل تا حدودی تعیین کننده قیمت دیگر گلها نیز هست.

 

تاج گل ترحیم فانتزی آنتوریوم ژربرا

 

امروزه در بسیاری از مراسم و مجالس ختم نکته ای که بیش از هرچیزی خود نمایی و جلب توجه میکند انبوه تاج گل هاییست که برای ادای احترام و عرض تسلیت به صاحب عزا تقدیم میگردد.
گویی روح عزیز از دست رفته با وجود این تاج گل های میلیونی مورد آمرزش قرار میگیرد.
براستی که اگر کمی این حساسیت و چشم وهم چشمی را بی اهمیت بنهیم و یا با خرید تاج گل از مراکز اصلی آن با مبالغ بسیار مناسبتر ، هم میتوانیم امر نیک ابراز همدردی با صاحب مراسم را ادا کرده و هم اینکه کمی اقتصادی تر در این موضع عمل کنیم .

تاج گل ارزان


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود


2 نظر ارسال شده
  1. ali گفت:

    تاج گل یکی از مواردی هشت که اگر فرهنگ استفاده و اغراق درش دخیل نشه بسیار امر پسندیده و خوبیست

  2. arman گفت:

    بسیار عالی بود این مطلب تاج گل