چگونه به روز رسانی خودکار Windows 7 و Vista را فعال کنیم؟

 

آپدیت Windows 7 و Vista

 

 

به روز رسانی سیستم نقش به سزایی در افزایش سرعت اجرای برنامه ها دارد. تنها در چند دقیقه شما می توانید بیاموزید که چگونه حالت به روز رسانی خودکار Windows 7, Windows Vista را فعال کنید.

 

 

به روز رسانی Windows 7 و Vista

منوی استارت

  1. روی منوی Start در سمت چپ صفحه کامپیوتر خود کلیک کنید. در ویندوز ویستا و ویندوز 7 کلمه ی “Start” روی آیکون نوشته نشده است. روی مربع چهار رنگ مایکروسافت کلیک کنید.

Windows update

  1. عبارت “Windows update” را در بخش جستجوی منوی Start تایپ کنید.

برنامه Windows Update

  1. روی برنامه ی Windows Update که در بالای لیست منوی Start ظاهر می شود, کلیک کنید.

گزینه ی Change settings

  1. پنجره ای برای شما باز می شود. روی “Change settings” کلیک کنید. ( گزینه ی “Change settings” در سمت چپ صفحه باز خواهد شد.)

 

  1. از منوی کشویی یکی از چهار گزینه ی به روز رسانی خودکار را انتخاب کنید. می توانید گزینه ی پیشنهادی “Install updates automatically” را انتخاب کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید ویندوز در حالت پس زمینه ی برنامه بارگیری را انجام می دهد و بعد از زمان تعیین شده ای, سیستم به صورت خودکار مجددا راه اندازی می شود.

Install updates automatically (recommended)

  • وقتی گزینه ی “Download updates but let me choose whether to download and install them,” را انتخاب کردید و نماد کنار آن به رنگ قرمز در آمد یعنی به روز رسانی آماده ی نصب می باشد. برای نصب به روز رسانی روی دکمه ی قرمز رنگ کلیک کنید. برای نصب به روز رسانی سیستم شما مجددا راه اندازی می شود.

Download updates

  • اگر گزینه ی “Check for updates but let me choose whether to download and install them.” را انتخاب کنید, می توانید به طور مرتب به روز رسانی برنامه را از طریق Control Panel یا منوی Start بررسی کنید.

گزینه ی check for updates

  • در این قسمت گزینه ی این چنینی نیز وجود دارد که البته پیشنهاد نمی شود : “Never check for updates”

گزینه Never check for updates

 

  1. بعد از اینکه گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب کردید, برای ذخیره ی تنظیمات روی “OK” کلیک کنید و پنجره را ببندید.

 

 

منبع : چگونه به روز رسانی خودکار Windows 7 و Vista را فعال کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود