چگونه کارت تبریک درست کنیم و برای روز مادر به او هدیه دهیم؟

 

روز مادر یک روز جهانی است که بسته به جایی که شما زندگی می کنید در روز های مختلف بهار جشن گرفته می شود. در اکثر کشور ها دومین یکشنبه ی ماه May روز مادر نام دارد. تصمیم گیری در مورد اینکه این روز را چگونه جشن بگیرید ممکن است کمی دشوار باشد. راز موفقیت در این است که متوجه شوید او به چه چیزی خیلی احتیاج دارد و طبق آن برنامه ریزی کنید و بهترین روز را برای او جشن بگیرید اما اول از همه می توانید کارت تبریک زیبایی درست کنید و با این کار او را خوشحال کنید.

 

 

درست کردن کارت تبریک

 

  1. انجام این کار را برای لحظه ی آخر نگذارید. نه تنها درست کردن کارت تبریک بلکه تمام برنامه ریزی های خود را نباید برای لحظه ی آخر بگذارید. اگر این کار را انجام دهید ممکن است در لحظه ی آخر مجبور شوید هر کارتی که در دسترس بود را با عجله تهیه نمائید.

 

  1. تصمیم بگیرید که می خواهید کارت تبریک را آماده خریداری کنید یا خودتان آن را درست کنید. تا زمانیکه بتوانید احساس خود را به درستی بیان کنید هر دو گزینه مناسب است. اگر نتوانید به درستی احساس خود را بیان کنید, ممکن است به احساسات او آسیب برسد.

انتخاب کارت تبریک روز مادر

  1. برای این کار کمی تلاش کنید. اگر تصمیم دارید کارت را آماده خریداری کنید, سعی کنید کارتی بخرید که مناسب احساسات شما و مادرتان باشد. اگر می خواهید خودتان کارت تبریک را درست کنید بهتر است از مواد با کیفیت استفاده کنید تا هدیه ی شما زیباتر به نظر برسد. یک راه خوب برای تزئین این کارت ها خرید کاغذ های ضخیم تر و رنگارنگ است. بسیاری از فروشگاه ها تمام لوازم مورد نیاز شما را دارند و شما می توانید همه ی لوازم را از یک مکان خریداری کنید.

اگر چاپگر دارید می توانید از طراحی آنلاین و رایگان سایت ها استفاده کنید در غیر این صورت می توانید از برنامه هایی که در کامپیوتر خود نصب کرده اید, برای طراحی کارت تبریک مورد نظر خود کمک بگیرید.

 

  1. تصمیم بگیرید چه چیزی می خواهید به مادر خود بگویید. عاشق چه چیزی از مادر خود هستید؟ آیا خیلی جذاب است؟ آیا او همیشه از شما حمایت می کند؟ ممکن است همیشه پیش شما نباشد اما وقتی پیش شماست تمام توجه اش را صرف شما کند.

هر چیزی که مادر شما را از دیگر افراد متمایز می کند, می توانید در کارت تبریک بنویسید. اگر نمی دانید باید چه چیزی در کارت بنویسید, می توانید لیستی از ویژگی های مادرتان را که دوست دارید و به آن احترام می گذارید, ایجاد کنید.

 

  1. پیام خود را به سلیقه مادرتان بنویسید. آیا مادرتان بیشتر به متن های شوخ طبعانه علاقه دارد یا متن های عاشقانه ؟ یا عاشق جملات احساسی است؟ زمانی که تصمیم گرفتید چه چیزی را می خواهید به مادرتان بگویید, سبک نوشته ی خود را به سلیقه ی مادرتان تغییر دهید.

به عنوان مثال, شما می خواهید از مادر خود به خاطر کمک هایش در سال تحصیلی اخیر تشکر کنید. اگر او عاشق نوشته های احساسی است می توانید بنویسید : ” از شما به خاطر زحمات بی دریغتان متشکرم. به خاطر وجود شما در زندگی ام از خداوند سپاسگذارم. نمی دانم بدون شما چه کار می توانستم انجام دهم. وجود شما همچون آفتاب به زندگی من روشنایی می بخشد! ” می توانید روی کارت خود نیز خورشیدی زیبا بکشید.

متن تبریک

  1. از چیزی که می خواهید به مادرتان بگویید پیش نویس تهیه کنید. قبل از اینکه متن را درون کارت تبریک بنویسید روی یک برگه ی چک نویس یادداشت کنید. با این کار متوجه می شوید که نوشته ی شما چقدر فضا احتیاج دارد و اینکه دقیقا چه چیزی می خواهید درون کارت بنویسید.
  2. هنگامی که تصمیم گرفتید دقیقا می خواهید چه چیزی درون کارت بنویسید و متن را یک بار درون چک نویس نوشتید, می توانید آن را وارد کارت تبریک کنید. برای این کار حتما از خودکار با کیفیت استفاده کنید که نوشته ی شما خراب نشود.
  3. کارت را داخل پاکت بگذارید و در آن را ببندید. روی پاکت نام مادر خود را بنویسید. کارت آماده ی هدیه دادن به مادرتان است! اگر دوست دارید می توانید پاکت کارت را نیز تزئین کنید.

 

 

مترجم : آرزو بذرگر

 

منبع : چگونه کارت تبریک درست کنیم و برای روز مادر به او هدیه دهیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود