چگونه پاپ کرن سبز درست کنیم؟

 

پاپ کرن تنها مخصوص تعطیلات نیست. می توانید پاپ کرن سبز درست کنید و با تم روز کریسمس هماهنگ شوید. این پاپ کرن های جالب را امتحان کنید و از آن لذت ببرید.

 

مواد لازم :

1 قاشق غذاخوری (30 گرم) کره

1 قاشق غذاخوری (30 گرم) روغن کانولا

شیره ی ذرت 1/4 فنجان(2  OZ (oz معادل 28.34 گرم

1/4 قاشق چای خوری ( رنگ مصنوعی ) رنگ غذا ، و یا 1/16 قاشق چای خوری ژل رنگ خوراکی

1/4 قاشق چای خوری نمک

1/3 فنجان(2.5 OZ( ozمعادل 28.34 گرم هسته پاپ کورن

 

 

  1. کره، روغن، شیره ی ذرت، نمک و رنگ خوراکی را درون کاسه بریزید. کره را به مدت 40-50 ثانیه در ماکروویو قرار دهید تا ذوب شود. مواد را کاملا ترکیب کنید.

مخلوط کردن مواد

  1. پاپ کرن ها را درون ظرف بریزید. سعی کنید همه ی پاپ کرن ها به مواد آغشته شوند. با این کار پاپ کرن ها رنگ و طعم خوبی می گیرند. پاپ کرن ها را جدا کنید و درون کاسه ی درب دار بریزید

 

  1. درجه ی ماکروویو را روی high تنظیم کنید و ظرف را حدود 3-5 دقیقه درون ماکروویو بگذارید. مدت زمان پخت پاپ کرن ها بسته به ظرف و ماکروویو شما متفاوت است. پس اگر می خواهید پاپ کرن زیادی درست کنید, روی دو ظرف اول آزمایش کنید تا زمان دقیق پخت پاپ کرن ها را به دست بیاورید. اگر مدت طولانی برای پخت پاپ کرن از ماکروویو استفاده کنید, ممکن است از آن دود بلند شود. پس میان هربار پخت کمی صبر کنید.

پاپ کردن سبز

  1. بلافاصله پاپ کرن ها را روی ورقه ی کاغذی قرار دهید. با این کار پاپ کرن ها به ظرف نمی چسبند. پاپ کرن هایی که پخته نشده اند را دوباره به ظرف برگردانید. وقتی با این روش پاپ کرن درست می کنید, بعد از پخت دانه های ذرت نپخته انتهای کاسه قرار می گیرد. برای خالی کردن پاپ کرن ها ظرف را چپه نکنید زیرا ذرت های نپخته با پاپ کرن ها مخلوط می شوند و قطعا کسی دوست ندارد ذرت نپخته زیر دندانش بیایید.

 

  1. می توانید ذرت ها را درون ظرف یا کیسه ی پلاستیکی نگهداری کنید و تا چند روز از آنها استفاده کنید و از طعم آن لذت ببرید.

 

منبع : چگونه پاپ کرن سبز درست کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود