نحوه ی انتخاب دستگاه از طریق Mobile App

بزرگترین مشکل در مورد استفاده ازMobile App این است که طیف گسترده ای از دستگاه ها به این منظور ساخته شده اند. توسعه دهندگان زیادی از این برنامه به دلیل فراوانی دستگاه ها استفاده می کنند. در این مقاله می توانید به راحتی و به سرعت لیستی از دستگاه های پیشنهادی را در اختیار داشته باشید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا به راحتی تمام دستگاه های موجود را آزمایش کنید.

 

مراحل

وارد کردن مشخصات برنامه

  1. مشخصات برنامه خود را وارد کنید. اگر برنامه ی شما برای دستگاه هایی طراحی شده است که رزولوشن صفحه و یا اندازه ی صفحه ی خاصی دارند, تنها دستگاه هایی که از این برنامه پشتیبانی می کنند را مشاهده خواهید کرد.

لیست دستگاه های سازگار

  1. لیستی از دستگاه های محبوبی که از این برنامه استفاده می کنند, تهیه کنید. اگر برنامه ی مورد نظر شما در حال انتشار باشد و آماری برای آن وجود ندارد, می توانید از برنامه ی مشابه با آن استفاده کنید.

 

  1. بازار جهانی را ارزیابی کنید. آمار جهانی طبق استفاده ی دستگاه ها از این برنامه, مدل هایی را به شما نمایش می دهند.

 

  1. اعلامیه های فروشندگان را بررسی کنید. با این کار می توانید پیش بینی کنید که چه مارک های در آینده بازار را به دست خواهند گرفت.

 

  1. ماتریس سازگاری دستگاه را ایجاد کنید. اطلاعات لیست را با یکدیگر مقایسه کنید. اگر برخی دستگاه ها هنوز به لیست اضافه نشده اند, آنها را نیز اضافه کنید.

بررسی دستگاه های مشابه

  1. دستگاه هایی را که ویژگی مشابه دارند پیدا کنید. تمام نسخه های OS، صفحه نمایش ها و ویژگی های سخت افزاری دستگاه ها را بررسی کنید.

 

  1.  از یک شبیه ساز استفاده کنید. این ها خیلی شبیه دستگاه های واقعی نیستند اما مفید می باشند.

 

 

منبع : نحوه ی انتخاب دستگاه از طریق Mobile App


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود