چگونه موهایمان را با استفاده از چاپستیک فر ریز کنیم؟

 

اگر می خواهید موهای خود را فر ریز کنید و به دنبال یک روش جدید هستید این مقاله را مطالعه کنید. این روش برای تمام انواع و بافت موها مناسب است و با آن بسیار جذاب به نظر می رسید.

 

مراحل

 

  1. موهای خود را بشویید. کمی شامپو روی موهای خود بریزید و به آرامی حدود 1 الی 2 دقیقه موهای خود را ماساژ دهید تا جریان خون افزایش پیدا کند. به ساقه ی موهای خود حدود 5 الی 10 دقیقه نرم کننده بزنید و آب کشی کنید.

 

  1. گره های مویتان را باز کنید. خیلی آرام شانه کردن را از انتهای موهایتان آغاز کنید و گره ها را باز کنید.

چاپستیک

  1. برای فر کردن موها تعدادی چاپستیک لازم دارید. تعداد چاپستیک ها به اینکه می خواهید چقدر موهایتان را فر کنید, بستگی دارد. اگر می خواهید فر محکم و ریز داشته باشید باید از چاپستیک های بیشتری استفاده کنید.

پیچیدن مو دور چاپستیک

  1. مو های خود را دور چاپستیک ها بپیچید. قسمتی از مو را بردارید و به روش معمولی که موهایتان را با دستگاه موپیچ, فر می کرده اید؛ بپیچید.

 

  1. برای نگه داشتن موها در چاپستیک ها می توانید از کش چهل گیس یا گیره ی مو استفاده کنید.

 

  1. این کار را برای تمام موهای سرتان انجام دهید.

فر کردن موها

  1. اجازه دهید موهایتان کاملا خشک شود. اگر می خواهید تمام شب را منتظر بمانید, موهایتان را بپوشانید. مراقب باشید تا موهایتان از دور چاپستیک ها باز نشوند.

باز کردن چاپستیک

  1. موهایتان را از دور چاپستیک ها باز کنید. زمانیکه موهایتان کاملا خشک شد می توانید گیره یا کش چاپستیک ها را باز کنید و چاپستیک ها را از موهایتان خارج کنید.

 

  1. موهایتان را مرتب کنید و به سلیقه ی خود ببندید. می توانید همه ی موها را جمع کنید یا به حالت جمع و باز ببندید.

 

 

منبع : چگونه موهایمان را با استفاده از چاپستیک فر ریز کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود