چگونه محل کسب و کار خود را به GPS اضافه کنیم؟

سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) در حال تبدیل شدن به یک ابزار بازاریابی بزرگ برای کسب و کار افراد می باشد. با افزودن محل کسب و کار خود به GPS افراد به راحتی می توانند محل کسب و کار شما را در گوشی های هوشمند و در ماشین خود به صورت آنلاین مشاهده کنند. برای اضافه کردن محل کسب و کار خود به GPS به صورت رایگان کافیست وارد سایت های نقشه برداری شوید و POI محل کسب و کارتان را وارد کنید.

 

مراحل

 

  1. محل کسب و کار خود را به شرکت های نقشه برداری گزارش دهید. شرکت های نقشه برداری زیادی وجود دارد که GPS از آنها اطلاعات می گیرد. به همه ی آنها محل کسب و کار خود را گزارش دهید زیرا برخی دستگاه های GPS از پایگاه های داده ای مختلف استفاده می کنند.

 

  1. اطلاعات کسب و کار خود را جمع آوری کنید. حداقل اطلاعات لازم برای این کار نام , آدرس و شماره تلفن می باشد. برخی سایت های نقشه برداری به شما امکان آپلود عکس و فیلم نیز می دهند.

سایت های نقشه برداری

  1. آدرس وب سایت های نقشه برداری را دریافت کنید. شرکت های اصلی نقشه برداری که GPS از آنها اطلاعات دریافت می کند NAVTEQ, Tele Atlas, Express Update و Google Maps می باشد. از عبارت کلیدی “add POI” به همراه نام شرکت نقشه برداری برای پیدا کردن آدرس سایت استفاده کنید. به عنوان مثال, ” NAVTEQ add POI “.

ثبت اطلاعات در سایت نقشه برداری

  1. محل کسب و کار خود را به همه ی شرکت های نقشه برداری گزارش دهید. برخی دستگاه های GPS از پایگاه های داده ای مختلف استفاده می کنند, بنابراین با گزارش به همه ی شرکت ها می توانید اطمینان حاصل کنید که محل کسب و کارتان در GPS نمایش داده خواهد شد.
  • در هر وب سایت به دنبال لینک های Add POI یا Edit POI باشید. ممکن است جعبه ی Point of Interest را مشاهده کنید, هنگامی که این جعبه را مشاهده کردید روی آن کلیک کنید. در NAVTEQ، به دنبال “Point of Interest is missing ” باشید.
  • آدرس کسب و کار خود را وارد کنید و ” search ” را فشار دهید. برای اینکه مطمئن شوید آدرس را درست وارد کرده اید, نقشه را بررسی کنید. در غیر این صورت نشانگر را به مکان دقیق خود بکشید.
  • اطلاعات کسب و کار خود را وارد کنید. سایت صفحه ای را که شما در آن اطلاعات شغل خود را وارد کرده اید, نمایش خواهد داد.

 

  1. اطلاعات خود را تأیید و ارسال کنید.

تایید نهایی اطلاعات محل کار

  1. تایید نهایی را انجام دهید. بعضی شرکت ها در عرض چند ثانیه به صورت خودکار تایید نهایی را انجام می دهند. بقیه پروسه ی مربوط به خودشان را دارند. برای تایید نهایی Express Update باید به ایمیل تایید آن پاسخ دهید. Google Maps در عرض 2-3 هفته برای شما کارت پستال خواهد فرستاد.در این کارت پستال یک رمز و اطلاعاتی در مورد چگونگی تکمیل ارسال اطلاعاتتان دریافت خواهید کرد.

 

منبع :چگونه محل کسب و کار خود را به GPS اضافه کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود