چگونه با استفاده از سیستم GPS ماشین, برنامه ریزی سفر را انجام دهیم؟

سیستم GPS ماشین شما را به مکان های مختلف هدایت می کند و می توانید موقعیت دقیق خود را در نقشه با استفاده از آن مشاهده کنید. بر خلاف نقشه های معمولی سیستم GPS ماشین می تواند کوتاه ترین راه را برای شما پیدا کند و تمام رستوران ها و مکان های تفریحی را نمایش دهد.

 

 

مراحل

برنامه gps

  1. ابتدا باید با سیستم GPS ماشین خود آشنا شوید.

برای این کار سعی کنید چند سفر کوتاه درون شهر انجام دهید تا طرز کار با آن را یاد بگیرید. با یادگیری قبلی طریقه ی کار با این سیستم می توانید بدون استرس به سفر بروید.

 

  1. آدرس محل مورد نظر خود را پیدا کنید.

شما می توانید آدرس ها را از طریق جستجوی اینترنتی, تبلیغات و یا شماره تلفن مکان مورد نظر,  پیدا کنید.

با یک جستجوی ساده می توانید هتل ها و رستوران ها را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که نام مکان را به درستی تلفظ کرده اید تا سیستم به درستی شما را راهنمایی کند.

تعیین مسیر حرکت

  1. برنامه ریزی سفر خود را آغاز کنید.

قبل از هر کار ابتدا باید مقصد نهایی خود را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید صدای سیستم به اندازه ی کافی بلند است و همه ی افراد می توانند به راحتی صدای آن را بشنوند.

 

  1. هر زمان که امکان پذیر بود، مسیرها را مرور کنید.

با اینکه سیستم GPS ماشین به صورت صوتی شما را راهنمایی می کند اما اگر قبل از حرکت مسیر را مرور کنید, بهتر است. هنگامی که برای بنزین زدن و استراحت کردن ایستاده اید مسیر را مرور کنید.

 

  1. با استفاده از سیستم GPS مقصد خود را جستجو کنید.

در بعضی مواقع لازم نیست حتما آدرس محلی که می خواهید بروید را داشته باشید. به عنوان مثال اگر نمی خواهید به مکان خاصی بروید و هدف شما تنها پیدا کردن نزدیک ترین ایستگاه بنزین است می توانید در قسمت ” نشانه ها ” عبارت ” ایستگاه بنزین ” را جستجو کنید.

همین طور اگر می خواهید به Disney World  سفر کنید کافیست در قسمت ” نشانه ها ” عبارت ” Disney World ” را جستجو کنید. از آنجایی که تنها یک Disney World در دنیا وجود دارد, سیستم GPS به راحتی می تواند این محل را پیدا کند.

 

 

منبع : چگونه با استفاده از سیستم GPS ماشین, برنامه ریزی سفر را انجام دهیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود