چگونه بلیط VIP خریداری کنیم؟

بسته های VIP ممکن است به نظر برسد که تنها برای  ثروتمندان محفوظ است اما در حقیقت این چنین نیست و هر کسی می تواند این بلیط ها را خریداری کند. شما می توانید به صورت آنلاین یا از طریق رسانه های اجتماعی در جریان اخبار این بلیط ها قرار بگیرید. در باشگاه های پیش فروش بلیط های VIP عضو شوید تا قبل از دیگران از اخبار مربوطه مطلع شوید. خرید بلیط های VIP نیازمند برنامه ریزی قبلی است اما ارزشش را دارد.

 

 

خرید بلیط های VIP

جستجو کردن در اینترنت

  1. جستجو آنلاین انجام دهید. اغلب اوقات می توانید بلیط های VIP را از فروشگاه هایی مانند Ticketmaster پیدا کنید. هم چنین می توانید در وب سایت هایی که با فروشندگان بلیط های VIP قرارداد دارند, جستجو کنید.

 

  1. در باشگاه های پیش فروش بلیط های VIP عضو شوید. باشگاه های پیش فروش بلیط قبل از اینکه بلیط ها برای فروش گذاشته شوند, به بلیط ها دسترسی دارند. اطلاع از بلیط های پیش فروش, این شانس را به شما می دهد که قبل از دیگران بلیط بخرید. در صورتی که اطلاعیه بلیط های پیش فروش را دریافت می کنید قبل از به فروش گذاشته شدن بلیط ها, آنها را بررسی کنید.

عضویت در این باشگاه ها هزینه دارد اما این هزینه به هنگام خرید بلیط های VIP جبران می شود.

 

  1. به رادیو گوش دهید. ایستگاه های رادیویی اغلب فروش رقابتی بلیط ها را بر عهده دارند. خرید بلیط مورد نظرتان به این روش تضمین نمی شود اما به ندرت می توانید بلیط رایگان دریافت کنید. اگر برنده ی برنامه ی رادیویی خاصی شوید می توانید بلیط رایگان کنسرت یا جشنواره دریافت کنید. برای شرکت در مسابقه های مختلف رادیویی همه ی ایستگاه های رادیویی را بررسی کنید. وب سایت مرتبط با هر ایستگاه رادیویی را بازدید کنید و در جریان برنامه ی مسابقات قرار بگیرید.

خرید بلیت vip

  1. با محل برگزاری رویداد تماس برقرار کنید. از آنها بپرسید که آیا بلیط VIP میفروشند یا خیر. اگر بلیط ها از طریق شخص ثالثی فروخته می شود, آنها شما را مطلع خواهند کرد.

 

  1. برای استفاده از مزایای خرید بلیط VIP از رسانه های اجتماعی استفاده کنید. بعضی از بلیط فروشان اطلاعات خاصی را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. این وب سایت ها را دنبال کنید تا از اخبار مربوطه مطلع بمانید و شانس خرید بلیط VIP را از دست ندهید.

معمولا برای دسترسی به این فروش ها باید کد خاصی را وارد کنید. اگر شما عضو این گروه ها نباشید نمی توانید از این بلیط ها خریداری کنید.

از طریق رسانه های اجتماعی برنامه ی کنسرت ها را دنبال کنید. اگر می خواهید در رقابت ها شرکت کنید حتما همه ی قوانین را مطالعه کنید. با این کار از راه هایی که شانس موفقیت شما را افزایش می دهند, مطلع خواهید شد.

 

 

منبع : چگونه بلیط VIP خریداری کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود