نحوه ی تزئین قاب گوشی با استفاده از پولک تزئینی

مواد تزئینی هر چیزی را به جلوه می آورند و قاب گوشی استثنا نیست! اگر ظاهر قاب گوشی شما خسته کننده به نظر می رسد وقت آن است که ظاهر جدیدی به آن ببخشید و از آن لذت ببرید. شما می توانید با استفاده از سنگ های تزئینی یا پولک های تزئینی این کار را انجام دهید. برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

مراحل تزئین قاب گوشی با استفاده از پولک تزئینی

 

  1. پولک تزئینی خریداری کنید که شفاف باشد و با ظاهر گوشی هوشمند شما هماهنگ باشد. پولک تزئینی به این دلیل باید شفاف باشد زیرا که شما آن را درون قاب قرار می دهید و نباید از جلوه ی آن کاسته شود. اگر از موارد کدر و تیره رنگ استفاده کنید پولک ها به خوبی نمی درخشند.

پولک تزئینی

  1. پولک تزئینی خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید قاب گوشی شما بیشتر بدرخشد می توانید از پولک های تزئینی فلزی استفاده کنید.

قاب گوشی

  1. داخل قاب گوشی را با چسب دکوپاژ بپوشانید. آن را روی کاغذ قرار دهید. برای کشیدن لایه ی نازکی چسب روی قاب گوشی از قلمو استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که چسب دکوپاژ شما در پایان براق است.

 

  1. پولک های تزئینی را روی چسب بریزید. شما می توانید همه ی پولک ها را به یکباره روی چسب بریزید اما در نهایت به نظر میرسد که بیش از حد برای این کار تلاش کرده اید.

در اینجا چند ایده وجود دارد:

می توانید همه ی پولک ها را در سرتاسر قاب گوشی بریزید.

می توانید بیشتر پولک ها را در یک گوشه بریزید و در گوشه ی دیگر قاب از حجم پولک ها کم کنید.

تنها در یک قسمت از قاب پولک بریزید.

چسباندن پولک ها تزئینی

  1. اجازه دهید چسب خشک شود, سپس بقیه ی پولک های اضافی را بیرون بریزید. مدت زمانی که لازم است چسب خشک شود به مارک چسب مورد استفاده ی شما بستگی دارد. بیشتر چسب ها در 20 تا 60 دقیقه خشک خواهند شد. هنگامی که چسب خشک شد می توانید قاب گوشی را برگردانید تا پولک های آن بیرون ریخته شود.

 

  1. در صورت لزوم، لایه ی دیگری از چسب و پولک را اضافه کنید. اگر لایه ی اول پولک ها را در یک گوشه از قاب گوشی ریختید یا تنها یک قسمت از قاب گوشی را پر کرده اید بهتر است برای لایه ی دوم چسب و پولک از رنگ دیگری استفاده کنید. برای این کار مجددا روی سطح چسب دکوپاز بریزید و پولک ها را روی سطح پخش کنید.

به خاطر داشته باشید که حتما باید چسب خشک شود, سپس می توانید قاب گوشی را برگردانید و تکان دهید تا پولک های اضافه اش بیرون بریزد.

رنگ اکریلیک

  1. با استفاده از رنگ اکریلیک درون قاب را رنگ کنید. از یک قلمو برای این کار استفاده کنید. این رنگ پس زمینه ی پولک هاست و جلوه ی خاصی به طراحی می بخشد. رنگ سفید و مشکی بهترین گزینه برای این کار هستند. سعی کنید رنگ پس زمینه را طوری انتخاب کنید که با رنگ پولک ها هماهنگ باشد.

 

  1. اجازه دهید رنگ خشک شود, سپس آن را ثابت کنید. هنگامی که رنگ خشک شد ( حدود 20 دقیقه ), لایه ی نهایی چسب دکوپاژ را استفاده کنید. با این کار طراحی درون قاب ثابت می شود و از خراش ها محافظت می شود.

  1. قبل از استفاده از قاب اجازه دهید به طور کامل خشک شود. مدت زمانی که طول می کشد تا چسب دکوپاژ خشک شود کاملا به مارک چسب بستگی دارد. اگر سطح آن خشک بود این بدین معنی نیست که دیگر می توانید از آن استفاده کنید. بیشتر این چسب ها برای خشک شدن به 24 تا 72 ساعت زمان احتیاج دارند.

 

منبع : نحوه ی تزئین قاب گوشی با استفاده از پولک تزئینی


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود