چگونه سرعت اترنت را در سیستم مک بررسی کنیم؟

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه سرعت دانلود اینترنت را بررسی کنید. هم چنین می توانید سرعت ارتباط بین کامپیوتر و روتر را بررسی کنید. شما می توانید سرعت واقعی اینترنت را در قسمت تنظیمات کامپیوتر مشاهده کنید.

 

 

خلاصه ی 10 ثانیه ای

 1. روی Spotlight کلیک کنید.
 2. در Spotlight عبارت “network utility” را تایپ کنید.
 3. روی زبانه ی Info کلیک کنید.
 4. ارتباط Ethernet خود را انتخاب کنید.
 5. سرعت اترنت را بررسی کنید.

 

مراحل

 1. اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما به روتر متصل است. برای بررسی سرعت اینترنت با استفاده از تنظیمات کامپیوتر, ابتدا باید کامپیوتر را از طریق کابل اترنت به روتر متصل کنید.

برنامه Spotlight

 1. از گوشه ی سمت راست پنجره ی مک روی Spotlight کلیک کنید و آن را باز کنید.

برنامه network utility

 1. در Spotlight عبارت “network utility” را تایپ کنید سپس ⏎ Return را فشار دهید. با این کار برنامه ی Network Utility برای شما باز می شود.

گزینه advanced…

 1. روی زبانه ی Info کلیک کنید. این گزینه در سمت چپ پنجره ی Network Utility قرار دارد.

ارتباط Ethernet

 1. ارتباط Ethernet خود را انتخاب کنید. روی گزینه ی زیر عنوان “Select a network interface for information” کلیک کنید, سپس نام ارتباط Ethernet خود را انتخاب کنید.

سرعت اترنت

 1. سرعت اترنت را بررسی کنید. سرعت اترنت شما در کنار “Link Speed” نوشته شده است. ممکن است در این قسمت عددی مثل “100 Mbit/s” را مشاهده کنید و این بدین معناست که سرعت بین کامپیوتر و روتر شما 100 مگابایت در ثانیه است.

 

منبع : چگونه سرعت اترنت را در سیستم مک بررسی کنیم؟


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود