اضافه کردن هایپر لینک به ایمیل

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که به روش های مختلف به یک محتوای آنلاین لینک ایجاد کنید. شما می توانید با کپی و جایگذاری آدرس یک وب سایت, به آن سایت لینک ایجاد کنید. هم چنین می توانید آدرس لینک را زیر متنی در ایمیل پنهان کنید یا اینکه با استفاده از HTML لینک ایجاد کنید.

 

مراحل :

کپی کردن آدرس

  1. آدرس وب سایت را کپی کنید. هایپر لینک در واقع لینکی است به با متن نمایش داده می شود. هایپر لینک ها زمانی که می خواهید لینک را زیر متن خاصی در ایمیل مخفی کنید, به شما کمک خواهند کرد.

 

  1. ایمیل مورد نظر خود را در کامپیوتر باز کنید. بیشتر سرویس های ایمیل به شما اجازه ی استفاده از هایپر لینک را می دهند اما شما برای این کار حتما باید از وب سایت ایمیل استفاده کنید , نه از برنامه ی موبایل.

اگر وارد حساب کاربری خود نشده اید, برای ادامه ی کار باید آدرس ایمیل و رمز عبور آن را وارد کنید.

شما در Outlook نمی توانید هایپر لینک ایجاد کنید.

پنجره ایمیل جدید

  1. یک پنجره ایمیل جدید باز کنید. این مرحله ممکن است متفاوت باشد.

 

Gmail – از گوشه ی سمت چپ صفحه روی COMPOSE کلیک کنید.

Yahoo – از گوشه ی سمت چپ صفحه روی Compose کلیک کنید.

Apple mail- از بالای صفحه روی آیکون مداد و دفتر کلیک کنید.

 

  1. روی بخش بدنه ی ایمیل کلیک کنید. این بخش زیر قسمت “Subject” قرار دارد. با این کار می توانید هایپر لینک ایجاد کنید.

هایپرلینک

  1. روی آیکون hyperlink کلیک کنید. اغلب این آیکون به شکل زنجیر است و شما می توانید آن را در پایین پنجره ی “New Email” مشاهده کنید.

در Apple mail, آیکون هایپر لینک به شکل www می باشد و در بالای پنجره ی “New Email” قرار دارد.

جایگذاری لینک

  1. لینک خود را جایگذاری کنید. روی فیلد متنی “Link” یا “Hyperlink” کلیک کنید, سپس دکمه ی Ctrl+V (Windows) یا ⌘ Command+V (Mac) را فشار دهید.

جایگذاری متن هایپرلینک

  1. متن هایپر لینک را وارد کنید. در فیلد “Text to display”, “Text” یا “http://” متنی را که می خواهید به جای لینک نمایش داده شود, وارد کنید.

به عنوان مثال می توانید در این فیلد بنویسید ” در اینجا کلیک کنید ” تا افراد با کلیک کردن روی این متن به صفحه ای که می خواهید منتقل شوند.

  1. روی OK یا Save کلیک کنید. با این کار در ایمیل شما هایپر لینک ایجاد خواهد شد. شما می توانید در بقیه ی بخش های ایمیل خود نیز به همین روش هایپر لینک ایجاد کنید.

منبع : اضافه کردن هایپر لینک به ایمیل


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود