چگونه رمز عبور یک شبکه ی اینترنت بی سیم ذخیره شده در کامپیوتر را تغییر دهیم؟

 

آیا به تازگی رمز عبور شبکه ی اینترنت بی سیم خود را تغییر داده اید و اکنون برای ارتباط مجدد لازم است, رمز عبور قبلی در سیستم را تغییر دهید و رمز جدید را وارد کنید؟ برای این کار مراحل ذکر شده در این مقاله را انجام دهید تا بتوانید مجددا ارتباط برقرار کنید.

 

مراحل تغییر رمز عبور با ویرایش رمز عبور قبلی

کنترل پنل شبکه بی سیم

  1. control panel شبکه ی اینترنت بی سیم را باز کنید. از گوشه ی سمت راست صفحه, در نوار وظیفه, روی دکمه ی اینترنت کلیک کنید و Networking and Sharing Center را باز کنید.

هم چنین می توانید از طریق Control Panel به صفحه ی Network and Sharing Center دسترسی پیدا کنید. Control Panel را باز کنید, در قسمت جستجو عبارت  Network را تایپ کنید و روی “Network and Sharing Center” کلیک کنید.

 

گزینه Manage wireless networks

  1. از سمت چپ صفحه که گزینه های مختلفی در یک نوار وجود دارد, روی گزینه ی “Manage wireless networks” کلیک کنید. این گزینه احتمالا باید سومین گزینه از بالای صفحه در سربرگ “Tasks” باشد.

هم چنین می توانید (control panel را باز کنید, در نوار جستجو network را تایپ کنید ) و بدون کلیک کردن روی گزینه ی “Network and sharing Center”, از گزینه هایی که در ستون سمت چپ دیالوگ باکس Network and Sharing Center مشاهده می کنید, مستقیما گزینه ی “Manage wireless networks” را انتخاب کنید.

شبکه اینترنت بی سیم

  1. به دنبال شبکه ی اینترنت بی سیم ذخیره شده در کامپیوتر خود باشید که می خواهید رمز عبور آن را تغییر دهید. آن را حذف کنید و روی نام شبکه راست کلیک کنید.
  2. از منوی کشویی, روی گزینه ی “Properties” کلیک کنید.

تب security

  1. از بالای دیالوگ باکس, روی زبانه ی “Security” کلیک کنید.
  2. از قسمت Network security رمز عبور قبلی را پیدا کنید و آن را حذف کنید. اگر Network security را مشاهده کردید روی آن کلیک کنید. اگر این بخش را مشاهده نکردید باید از طریق حذف و اتصال مجدد شبکه رمز عبور را تغییر دهید.
  3. رمز عبور جدید را در این فیلد تایپ کنید.
  4. تایید کنید که می خواهید رمز عبور قبلی را حذف کنید. برای این کار روی دکمه ی “OK” کلیک کنید.

 

 

منبع : چگونه رمز عبور یک شبکه ی اینترنت بی سیم ذخیره شده در کامپیوتر را تغییر دهیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود