دریافت URL تصاویر با استفاده از Imgur

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه آدرس اینترنتی  تصاویر آنلاین را دریافت کنید. ساده ترین  و رایج ترین راه برای انجام این کار جستجو در گوگل است, البته شما می توانید آدرس اینترنتی تصاویر را از طریق موتور های جستجوی زیادی پیدا کنید. اگر شما می خواهید به URL تصویر دسترسی پیدا کنید, می توانید تصویر را در Imgur آپلود کنید و از آنجا آدرس اینترنتی را کپی کنید.

 

 

مراحل

  1. هدف استفاده از این روش را درک کنید. اگر می خواهید URL فایلی در کامپیوتر خود را دریافت کنید, می توانید آن را در هر سایت میزبانی ( مانند Imgur ) آپلود کنید, سپس لینک آن را کپی کنید.
  2. Imgur را باز کنید. از طریق مرورگر اینترنتی خود به آدرس https://imgur.com بروید. با این کار صفحه ی اصلی Imgur باز خواهد شد.
  3. روی New post کلیک کنید. این دکمه ی سبز رنگ در بالای صفحه ی اصلی قرار دارد. منوی جدیدی باز خواهد شد.
  4. روی Browse کلیک کنید. این دکمه ی خاکستری رنگ در وسط منوی جدید قرار دارد. با کلیک کردن روی آن File Explorer (Windows) و Finder (Mac) در کامپیوتر شما باز می شوند.
  5. عکسی در کامپیوتر خود انتخاب کنید. به محل ذخیره ی عکس در کامپیوتر خود بروید, سپس برای انتخاب تصویر روی آن کلیک کنید.
  6. روی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار عکس انتخاب شده در Imgur آپلود می شود.

شما می توانید برای تصویر نام تعیین کنید, برای این کار روی فیلد متنی بالای عکس کلیک کنید و نام آن را تایپ کنید.

  1. روی Copy کلیک کنید. این دکمه ی خاکستری رنگ در سمت راست URL قرار دارد. با این کار URL تصویر در کلیپ بورد کامپیوتر شما کپی می شود.
  2. URL تصویر خود را جایگذاری کنید. برای مشاهده ی URL تصویر, در یک برنامه ی ویرایشگر متنی URL تصویر را جایگذاری کنید. در فیلد متنی کلیک کنید و دکمه Ctrl+V (Windows) یا ⌘ Command+V (Mac) را فشار دهید.

 

منبع : دریافت URL تصاویر با استفاده از Imgur


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود