بررسی بک لینک های یک وب سایت از طریق ابزار Moonsearch

اگر مشتاقید در مورد مفاهیم سئو و نحوه ی کار موتور های جستجو اطلاعات کسب کنید حتما با ” بک لینک ها ” آشنا خواهید شد. بک لینک  در یک وب سایت به طور کلی یک هایپر لینک در یک وب سایت است که شما را به صفحه ی وب سایت دیگری هدایت می کند. تعداد و کیفیت بک لینک ها نشانگر خوبی در مورد شهرت یک وب سایت می باشد. بررسی بک لینک های یک وب سایت به شما امکان بررسی ترافیک آن وب سایت را می دهد؛ هم چنین می توانید به کمک آن وب سایت استراتژی استفاده از بک لینک را یاد بگیرید. ابزار خوب و رایگان http://www.moonsearch.com به شما امکان بررسی بک لینک ها, رتبه و شهرت یک وب سایت را می دهد.

 

مراحل

  1. “moonsearch.com” را در نوار جستجوی مرورگر وارد کنید.

آدرس وب سایت

  1. آدرس وب سایتی که می خواهید بک لینک های آن را بررسی کنید, در فیلد مشخص شده وارد کنید ( ما در این مثال example.com را تایپ کرده ایم ) دکمه ی “Search” را فشار دهید.

زبانه Summary

  1. در زبانه ی “Summary” شما اطلاعات مفیدی از جمله Alexa’s rank, Moonrank, page rank, server’s IP address, location و … مشاهده خواهید کرد.

زبانه Backlink

  1. در زبانه ی “Backlink” لیستی از دامنه های لینک شده به وب سایت را مشاهده خواهید کرد. اگر دامنه ی خاصی شامل چندین صفحه و بک لینک شد – روی دکمه ی “+” کلیک کنید. در آنجا لیستی از صفحات لینک شده مشاهده خواهید کرد.
  2. هنگامی که روی این آیکون کلیک می کنید, در سمت راست لینک می توانید صفحه را مشاهده کنید. اگر روی لینک کلیک کنید, وارد صفحه ی Moonsearch می شوید و به صفحه ی تجزیه و تحلیل آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

anchorگزینه

  1. در ستون “Anchor” شما یک متن قابل کلیک مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات سرور

  1. در زبانه ی “Technology” , اطلاعات سرور و منبع HTML را مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات وب سایت

  1. تمام اطلاعات ارائه شده به شما یک دیدگاه ارزشمند از یک وب سایت می دهند.

 


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود