چگونه دوچرخه را به دیوار آویزان کنیم؟

 

آویزان کردن دوچرخه روی دیوار یک روش ایده آل برای استفاده ی بهینه از فضا و جلوگیری از ضربه خوردن دوچرخه می باشد. برای آویزان کردن دوچرخه روی دیوار باید از قلاب دوچرخه استفاده کنید. بعد از اینکه قلاب دوچرخه را به دیوار نصب کردید می توانید دوچرخه ی خود را روی آن قرار دهید و هر بار که لازم بود به راحتی به دوچرخه دسترسی پیدا کنید.

 

 

مراحل :

 

  1. از فروشگاه های آنلاین یا ابزار فروشی ها قلاب دو چرخه خریداری کنید. بسته به حالتی که می خواهید دوچرخه ی خود را روی دیوار نگهداری کنید قلاب افقی یا عمودی خریداری کنید.
  2. با استفاده از سانتی متر ابعاد دوچرخه ی خود را اندازه گیری کنید. با توجه به اندازه ی دوچرخه ی خود قلاب خریداری کنید.

قلاب دوچرخه

  1. قلاب دوچرخه را در قسمتی از دیوار که می خواهید آن را در آنجا متصل کنید, نگه دارید. قلاب را بیش از حد بالا نصب نکنید که دسته ی دوچرخه با سقف تماس داشته باشد. هنگامی که جای نصب را مشخص کردید, محل سوراخ ها را علامت گذاری کنید.
  2. با استفاده از دریل, جاهایی را که علامت زده اید را سوراخ کنید. اطمینان حاصل کنید که عمق سوراخ ها به حدی باشد که پیچ مخصوص کاملا در آن جای گیرد.
  3. رول پلاک را وارد دیوار کنید. با این کار پیچ ها به خوبی بسته خواهند شد. از رول پلاکی استفاده کنید که با سایز پیچ های قلاب هماهنگ باشد. شما می توانید رول پلاک را از فروشگاه های ابزار خریداری کنید.
  4. قلاب را در محل مشخص شده قرار دهید و پیچ ها را محکم ببندید.

نصب دوچرخه

  1. دوچرخه را روی قلاب قرار دهید.

منبع : چگونه دوچرخه را به دیوار آویزان کنیم؟


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود