باز کردن حساب کاربری در Duolingo

 

آیا می خواهید با استفاده از Duolingo زبان جدید یاد بگیرید؟ شما می توانید به صورت رایگان در Duolingo حساب ایجاد کنید و در گوشی و کامپیوتر خود زبان جدید را تمرین کنید. در اینجا به شما آموزش می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

 

 

مراحل :

گزینه login

  1. از طریق فیس بوک یا ایمیل ثبت نام کنید. هنگامی که صفحه ی اصلی Duolingo را باز کنید از شما خواسته می شود که از طریق یکی از راه های بالا ثبت نام کنید.

اگر انتخاب کنید که از طریق ایمیل وارد شوید, بعدا می توانید حساب فیس بوک خود را در Duolingo لینک کنید.

اگر انتخاب کنید که از طریق Facebook وارد شوید, پیدا کردن دوست بعد ها برای شما راحتتر خواهد شد.

 

  1. یک زبان را انتخاب کنید. زمانی که وارد حساب جدید خود شدید از شما خواسته می شود زبانی که می خواهید یاد بگیرید را انتخاب کنید. شما می توانید بعد ها زبان جدیدی را انتخاب کنید. گزینه های فعلی برای انگلیسی زبانان عبارتند از:

اسپانیایی

فرانسوی

ایتالیایی

پرتغالی

آلمانی

هلندی

دانمارکی

ایرلندی

سوئدی

ترکی

اوکراین

نروژی (Bokmål)

مجارستانی

روسی

لهستانی

رومانیایی

ویتنامی

عبری

یونانی

ژاپنی

کره ای

کشور چک

ماندارین چینی (ساده شده)

و به زودی زبان های : اندونزیایی، هندی، عربی

اطلاعات حساب کاربری

  1. اطلاعات حساب خود را وارد کنید. هنگامی که برای اولین بار وارد حساب خود می شوید, از شما خواسته می شود نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را وارد کنید می توانید روی آیکون تنظیمات در گوشه ی سمت راست صفحه کلیک کنید و اطلاعات زیر را وارد کنید.

نام و نام خانوادگی

محل زندگی

بیوگرافی کوتاه

حساب فیس بوک ( اگر می خواهید فیس بوک خود را به اشتراک بگذارید )

حساب توییتر

عکس پروفایل

تنظیمات یادآور

  1. یاد آور را تنظیم کنید. شما با تمرین و تکرار در هر روز می توانید به کمک Duolingo زبان یاد بگیرید. برای اینکه حتما هر روز تمرین کنید و دانش کلمات خود قوی کنید, یاد آور تنظیم کنید.

به تنظیمات اعلان بروید: https://www.duolingo.com/settings/notifications

گزینه ی “Email me when…” را علامت بزنید و زمان مشخص را انتخاب کنید. سعی کنید ساعتی را انتخاب کنید که در آن زمان مشغله ی کاری نداشته باشید. آخر شب قبل از خواب نیز زمان خوبی برای یادگیری زبان دوم است.

 

منبع : باز کردن حساب کاربری در Duolingo


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود