تماشای فوتبال آنلاین به صورت رایگان با استفاده از Readon TV Movie Radio Player

راه های زیادی برای تماشای بازی های آنلاین فوتبال به صورت رایگان وجود دارد و در این مقاله ما به سه روش این کار خواهیم پرداخت. در دو مورد، شما باید یک برنامه دانلود کنید که به شما این امکان را می دهد تا بازی های آنلاین را تماشا کنید یا هریک از کانال های تلویزیونی در هر نقطه از جهان را که می خواهید انتخاب کنید.  در روش سوم، نیازی به دانلود چیزی نیست. اگر چه می توانید از روش های دیگری نیز استفاده کنید اما این سه روش یکی از سریعترین و راحتترین راه برای تماشای فوتبال است. چیپس و پفک خود را آماده کنید زیرا خیلی سریع می توانید بازی های فوتبال را در منزل تماشا کنید.

مراحل

برنامه Readon TV Movie Radio Player

  1. به www.softonic.com بروید و Readon TV Movie Radio Player را به صورت رایگان دانلود کنید.

اگر خیلی در کارهای کامپیوتری حرفه ای نیستید, جایی که فایل در آن دانلود می شود را به خاطر بسپارید تا بعدا نیازی به گشتن نداشته باشید.

Softonic همیشه برنامه های امن را در سایتش قرار می دهد بنابراین نیازی نیست نگران این مسئله باشید.

نصب برنامه

  1. فایل دانلود شده را باز کنید و آن را نصب کنید. بعد از نصب آیکون برنامه روی صفحه قرار می گیرد و بعدا برای دسترسی به برنامه می توانید از آن استفاده کنید.

هنگامی که برنامه را باز کردید, چند دقیقه صبر کنید تا لیست کانال های در دسترس از همه ی نقاط جهان برای شما نمایش داده شود.

انتخاب کانال

  1. یک کانال انتخاب کنید. از گوشه ی سمت راست صفحه شما می توانید کشور و نوع را انتخاب کنید. شما می توانید با تایپ کردن نام کانال جستجوی دقیق تری داشته باشید.

در لیستی که در پایین صفحه ظاهر می شود، می توانید برنامه ای را که بیشتر به آن علاقه دارید, انتخاب کنید.

شما می توانید ویدیوها، فیلم ها و یا کانال های موسیقی را تماشا کنید … گزینه های بی حد و مرزی در اختیار شما قرار دارد.

 

منبع : تماشای فوتبال آنلاین به صورت رایگان با استفاده از Readon TV Movie Radio Player


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود