دانلود فیلم های یوتیوب با استفاده از 4K Video Downloader

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه ویدئو های یوتیوب را در کامپیوتر خود دانلود کنید. برای ویدئوهایی که کیفیت پایینی دارند می توانید از Convert2MP3 استفاده کنید و برای دانلود کیفیت HD ویدئو ها می توانید از برنامه ای به نام 4K Video Downloader استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از VLC Media Player فایل ویدئو های یوتیوب را در کامپیوتر خود داشته باشید. در حالی که در این مقاله روش های دانلود ویدئو در کامپیوتر را آموزش می دهیم شما می توانید این کار را در گوشی های هوشمند خود نیز انجام دهید. به خاطر داشته باشید که دانلود ویدئو از یوتیوب بر خلاف قوانین گوگل است اما دانلود محتوایی که حق نسخه برداری دارد ( مانند موزیک ویدئو ها ) کاملا قانونی است.

مراحل :

 1. فایل نصب 4K Video Downloader را دانلود کنید. از طریق مرورگر کامپیوتر خود به آدرس https://www.4kdownload.com/products/product-videodownloader بروید سپس از سمت چپ صفحه روی Get 4K Video Downloader کلیک کنید. فایل نصب 4K Video Downloader در کامپیوتر شما دانلود خواهد شد.

شما با استفاده از سیستم عامل های مکینتاش و ویندوز می توانید از 4K Video Downloader استفاده کنید.

 1. 4K Video Downloader را نصب کنید. هنگامی که فایل نصب 4K Video Downloader به طور کامل دانلود شد شما می توانید برنامه را به روش زیر نصب کنید.

در سیستم ویندوز – روی فایل نصب دوبار کلیک کنید, هنگامی که از شما خواسته شد روی گزینه ی Yes کلیک کنید و برای نصب طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.

در سیستم مکینتاش – روی فایل نصب دوبار کلیک کنید, در صورت لزوم فرایند نصب را تایید کنید, روی آیکون برنامه ی 4K Video Downloader کلیک کنید و آن را داخل پوشه ی “Applications” بکشید و طبق مراحل مشخص شده پیش بروید.

 1. YouTube را باز کنید. از طریق مرورگر کامپیوتر به آدرس https://www.youtube.com/ بروید.
 2. به قسمتی که ویدئوی مورد نظر در آن قرار دارد بروید. ویدئوی مورد نظر را جستجو کنید یا از صفحه ی اصلی یک ویدئو انتخاب کنید. ویدئو شروع به پخش خواهد کرد.
 3. آدرس ویدئو را کپی کنید. از بالای پنجره ی مرورگر, روی آدرس ویدئو کلیک کنید سپس Ctrl + A (ویندوز) یا ⌘ Command + A (Mac) را فشار دهید تا کل آدرس را انتخاب کنید و برای کپی آدرس دکمه های Ctrl + C یا ⌘ Command + C را فشار دهید.
 4. 4K Video Downloader را باز کنید. اگر این برنامه بعد از فرایند نصب به صورت خودکار باز نشد, روی Start یا Spotlight کلیک کنید سپس 4k video downloader  را تایپ کنید و روی آیکون آن دوبار کلیک کنید.
 5. روی Paste Link کلیک کنید. این گزینه در گوشه ی سمت چپ پنجره ی 4K Video Downloader قرار دارد. با این کار آدرس در قسمت مشخص شده جایگذاری می شود.
 6. فرمت ویدئو را انتخاب کنید. از سمت راست پنجره روی منوی کشویی “Format” کلیک کنید سپس روی فرمت دلخواه کلیک کنید.

اگر “4K” در لیست کیفیت ها موجود نبود, فرمت ویدئو را از MP4 به MKV تغییر دهید تا گزینه ی 4K برای شما فعال شود.

 1. کیفیت را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، بالا ترین کیفیت ممکن انتخاب شده است، اما اگر کامپیوتر شما از این کیفیت پشتیبانی نمی کند می توانید آن را تغییر دهید.
 2. روی Download کلیک کنید. این گزینه در انتهای پنجره قرار دارد. اکنون ویدئوی مورد نظر شما در کامپیوتر دانلود خواهد شد.
 3. محل ذخیره ی ویدئو را باز کنید. هنگامی که ویدئوی مورد نظر دانلود شد, روی آن راست کلیک کنید و از منوی کشویی روی گزینه ی Show in Folder کلیک کنید.

با این کار ویدئوی شما در پنجره ی( File Explorer (Windows یا( Finder (Mac نمایش داده می شود و شما می توانید با دوبار کلیک کردن روی آن , ویدئو را در پخش کننده ی ویدئوی پیش فرض سیستم باز کنید.

منبع : دانلود فیلم های یوتیوب با استفاده از 4K Video Downloader


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود