تغییر رمز عبور حساب های متصل به Outlook

هنگامی که یک حساب کاربری را به Outlook متصل می کنید, باید آدرس ایمیل و رمز عبور وارد کنید تا Outlook بتواند ایمیل های شما را بازیابی و ارسال کند. اگر رمز عبور ایمیل خود را تغییر دهید, باید برای دسترسی به حساب, رمز عبور را در Outlook نیز تغییر دهید. شما هم چنین می توانید با انتخاب رمز عبور از اطلاعات Outlook خود محافظت کنید و می توانید رمز عبور را تا زمانی که رمز عبور قبلی را به خاطر دارید, تغییر دهید. در نهایت رمز عبور  Outlook.com شما با تغییر دادن رمز عبور حساب Microsoft تغییر خواهد کرد.

مراحل :

گزینه Tools

  1. روی زبانه ی “File” کلیک کنید و “Info” را انتخاب کنید. این صفحه “Account Information” می باشد.

اگر از Outlook 2003 استفاده میکنید، روی منوی Tools کلیک کنید و «E-mail Accounts» را انتخاب کنید.

گزینه Account Settings

  1. روی دکمه «Account Settings» کلیک کنید و «Account Settings» را انتخاب کنید. پنجره ی جدیدی برای شما به همراه همه ی حساب های متصل به Outlook باز می شود.

اگر از Outlook 2003 استفاده میکنید، گزینه ی “View or change existing email accounts ” را انتخاب کنید.

حساب کاربری

  1. حساب کاربری که می خواهید رمز عبور آن را تغییر دهید, انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شما رمز عبوری را تغییر می دهید که Outlook برای دسترسی به حساب کاربری از آن استفاده می کرده است, نه رمز عبور اصلی حساب. اگر می خواهید رمز عبوری را تغییر دهید که از حساب ایمیل شما محافظت کند, باید این کار را در سرویس ایمیل انجام دهید. به عنوان مثال, برای تغییر رمز عبور Gmail خود، ابتدا وارد وب سایت Google Account Recovery شوید, سپس رمز عبور را در Outlook تغییر دهید.

اگر می خواهید رمز عبوری را تغییر دهید که از اطلاعات فایل های Outlook محافظت کند, بخش بعدی را مطالعه کنید.

دکمه ی change

  1. روی دکمه ” Change” کلیک کنید. با این کار جزئیات حساب شما نمایش داده می شود.

پسورد

  1. در فیلد “Password” رمز عبور صحیح را وارد کنید. شما می توانید این بخش را در قسمت “Logon Information” مشاهده کنید. به خاطر داشته باشید, با این کار رمز اصلی ایمیل شما تغییر نمی کند. با این کار تنها رمز عبوری تغییر می کند که Outlook برای دسترسی به حساب از آن استفاده می کند.
  1. برای ذخیره ی تنظیمات و آزمایش کردن رمز عبور روی “Next” کلیک کنید. Outlook رمز عبور را آزمایش می کند و سعی می کند با رمز عبور جدید وارد شود. اگر همه ی مراحل را به درستی انجام دهید, پیام “Congratulations!” را دریافت می کنید.

منبع : تغییر رمز عبور حساب های متصل به Outlook


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود