نام:مجتبی
نام خانوادگی:جباری
تاریخ تولد:1362/03/26
محل تولد:تهران (رباط کریم)
پست:هافبک
شماره پیراهن:8
لقب فوتبالی:زیدان آسیا
———————————-
جباری از بازیکنان تیم ملی فوتبال و در رده باشگاهی برای استقلال تهران بازی می کند.
جباری تاکنون 28 بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است و موفق به زدن 3 گل شده است.
مجتبی جباری به همراه آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری از استعدادهای پرورش یافته جوانان باشگاه استقلال تهران به شمار می روند که در لیگ 11 هر سه آنها باره دیگر در تیم بزرگسالان استقلال تهران به نقش آفرینی پرداختند.
جباری فوتبال را از جوانان راه آهن و زیرنظر سرمربی وقت آن شروع کرد. وی با بازیهای قابل قبولی که انجام داد توانست نظر احدی مربی وقت جوانان استقلال را به خود معطوف کند و راهی باشگاه استقلال شود.
رشد جباری در فوتبال از همان سال آغاز شد. در پایان فصل و به دلیل مشمول بودن نظام وظیفه، وی برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم بزرگسالان ابومسلم خراسان شد. جباری در تیم ابومسلم توانست خود را به شهرت برساند و به تیم ملی دعوت شود.
در پایان فصل 83 -84 مجتبی جباری به تیم استقلال تهران بازگشت و در همان فصل به همراه استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد. در پایان فصل 91-92 مجتبی جباری به دلیل اختلاف با امیر قلعه نویی و علی فتح الله زاده از باشگاه کنار گذاشته شد.

مصدومیت
مجتبی جباری به دلیل مصدومیت هایی در طول دوران فوتبال حرفه ای ملی و باشگاهی از میادین ورزشی به دور مانده است، و یکی از مهمترین مصدومیت های وی در اردوی سوئیس که تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات جام جهانی 2116 آماده می شد که منجر به مصدومیت وی در جریان یک دیدار دوستانه از ناحیه مینیسک خارجی زانوی پای راست شد و به همراه علیرضا نیکبخت واحدی که از ارکان اصلی تیم ملی برای حضور در جام جهانی محسوب می شد، به دلیل مصدومیت، این ریداد بزرگ ورزشی را از دست داد.

افتخارات مجتبی جباری

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 85-84 به همراه تیم استقلال تهران
قهرمانی در جام حذفی 87-1386 به همراه تیم استقلال تهران
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 88-87 به همراه تیم استقلال تهران
نایب قهرمانی در جام حذفی 84-83 به همراه تیم ابومسلم خراسان
قهرمانی در جام حذفی 91-91 به همراه تیم استقلال تهران
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 92-91 به همراه تیم استقلال تهران

عکس های مجتبی جباری:

بیوگرافی مجتبی جباری

بیوگرافی مجتبی جباری

بیوگرافی مجتبی جباری

منبع:بیوگرافی مجتبی جباری

بیوگرافی مجتبی جباری


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود