نحوه ی حذف MacKeeper از مرورگر Safari

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه برنامه ی MacKeeper را غیر فعال کنید. هم چنین به شما آموزش می دهیم که چگونه فایل های باقی مانده ی برنامه را از کامپیوتر و مرورگر Safari حذف کنید.

macKeeper2012

 

حذف MacKeeper از مرورگر Safari

 

  1. Safari را باز کنید. به شما اجازه داده می شود تنظیمات Safari را از منو تغییر دهید.

اگر Safari باز است، اما با تبلیغات پر شده است، شما می توانید با فشار دادن دکمه ی ⌘ Command+⌥ Option+Esc و کلیک کردن روی Safari در منوی جدید و انتخاب گزینه ی  Force Quit از برنامه خارج شوید. سپس هنگامی که Safari را باز می کنید دکمه ی ⇧ Shift را نگه دارید تا از نمایش تبلیغات جلوگیری کنید.

  1. روی Safari کلیک کنید. این مورد منو در گوشه ی سمت چپ صفحه قرار دارد.
  2. روی Preferences کلیک کنید. این گزینه تقریبا در بالای منوی کشویی قرار دارد.
  3. روی زبانه ی Extensions کلیک کنید. این گزینه تقریبا در سمت راست پنجره ی Preferences قرار دارد.

اگر پیام  “Extensions can be enabled in the Develop menu” را مشاهده کردید, از سمت راست روی گزینه ی Advanced کلیک کنید سپس گزینه ی “Show Develop menu in menu bar” را انتخاب کنید. با این کار افزونه ها در زبانه ی Extensions نمایش داده می شوند.

  1. هر گونه افزونه ای که شخصا آن را نصب نکرده اید, حذف کنید. یکی از تغییرات نامطلوب MacKeeper در سیستم شما این است که برخی افزونه ها بدون اجازه نصب می شوند. برای حذف افزونه, روی آن کلیک کنید و آن را انتخاب کنید, سپس روی گزینه ی Remove کلیک کنید.
  2. روی زبانه ی Privacy کلیک کنید. این زبانه در سمت چپ صفحه ای که در آن قرار دارید, موجود است.
  3. روی نوار جستجو کلیک کنید و عبارت mac را تایپ کنید. نوار جستجو در سمت راست زبانه ی Privacy قرار دارد؛ در آنجا عبارت “mac” را تایپ کنید. با این کار همه ی کوکی هایی که با “mac” شروع می شوند, اسکن خواهند شد.
  4. روی Remove All کلیک کنید. این گزینه در سمت چپ زبانه ی Privacy قرار دارد. با انجام این کار، فایل های غیر ضروری MacKeeper از مرورگر Safari حذف خواهند شد؛ بدین ترتیب مرورگر شما دیگر تبلیغات این برنامه را نمایش نخواهد داد.
  5. سیستم Mac خود را مجددا راه اندازی کنید. برای این کار, از گوشه ی سمت چپ صفحه روی منوی Apple کلیک کنید سپس روی دکمه ی Restart…. کلیک کنید. هنگامی که سیستم مجددا راه اندازی شد و مرورگر Safari را باز کردید هیچ گونه تبلیغی در صفحه مشاهده نخواهید کرد.

 

منبع : نحوه ی حذف MacKeeper از مرورگر Safari


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود