نحوه ی فعال سازی  HBO Go از طریق تلویزیون هوشمند

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه حساب HBO Go را از طریق HBOGO.com فعال کنید تا بتوانید برنامه های HBO را در رایانه یا در اینترنت تماشا کنید.

 

 

مراحل :

 1. برنامه ی HBO Go را در تلویزیون خود دانلود کنید. اگر می خواهید HBO را در تلویزیونی که به اینترنت متصل است مانند Samsung TV, Fire TV یا TiVo, لازم است برنامه را نصب کنید و در HBOGo.com حساب کاربری ایجاد کنید.
 2. برنامه HBO Go را در تلویزیون باز کنید.
 3. Sign In را انتخاب کنید. این گزینه ممکن است در برخی سیستم ها Activate یا Activate your device نام داشته باشد . با این کار کد فعال سازی روی صفحه نمایش داده می شود. شما باید این کد را در کامپیوتر خود وارد کنید.

این کد بعد از 15 دقیقه باطل می شود.

 1. از طریق مرورگر خود به آدرس https://www.hbogo.com/activate بروید.
 2. . دستگاه خود را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. روی Continue کلیک کنید. لیستی از ارائه دهندگان تلویزیون نمایش داده خواهد شد.
 4. ارائه دهنده تلویزیون خود را انتخاب کنید.اگر آیکون آن را مشاهده نکردید, آن را از منوی کشویی زیر ″All Providers ″ انتخاب کنید.
 5. وارد حساب ارائه دهنده ی تلویزیون خود شوید. باید از نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده برای تلویزیون خود استفاده کنید. اگر این اطلاعات را در دسترس ندارید, می توانید با ارائه دهنده ی تلویزیون خود تماس بگیرید.
 6. کد فعال سازی را وارد کنید.
 7. روی Activate Device کلیک کنید. هنگامی که فعال سازی کامل شد, پیام ″Success″ را در تلویزیون و وب سایت مشاهده خواهید کرد. اکنون می توانید HBO Go را تماشا کنید.

منبع : نحوه ی فعال سازی  HBO Go از طریق تلویزیون هوشمند


پشتیبانی
 • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود