نحوه ی استفاده از ویژگی Take a Break در یوتیوب

ویژگی “Take a Break”    گوگل یکی از قابل توجه ترین ویژگی های به روز یوتیوب است. این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا هنگام تماشای ویدئو در یوتیوب زمان استراحتی داشته باشید. این ویژگی به صورت پیش فرض خاموش است. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از ویژگی ” Take a Break”  استفاده کنید.

 

مراحل :

youtube

  1. برنامه YouTube را در دستگاه خود باز کنید. آیکون این برنامه به رنگ سفید و قرمز می باشد. اطمینان حاصل کنید که برنامه یوتیوب شما به روز باشد, زیرا این ویژگی تنها در نسخه ی 13.17+ در دسترس است. در غیر این صورت به Google Play Store یا App Store بروید و برنامه ی مورد نظر خود را به روز کنید.

اکانت

  1. روی تصویر پروفایل خود یا روی آیکون خاکستری رنگ گوشه ی سمت راست برنامه ضربه بزنید. با این کار زبانه ی “account ” باز خواهد شد.

تنظیمات

  1. روی Settings ضربه بزنید. گزینه ی Settings به شکل چرخ دنده می باشد و می توانید آن را زیر برچسب Switch یا Sign out مشاهده کنید.

گزینه general

  1. به قسمت تنظیمات General بروید. این گزینه باید اولین گزینه در زبانه ای که در آن قرار دارید باشد. تنها کاربران اندروید باید این گزینه را انتخاب کنند.

اگر شما کاربر iOS هستید، کافیست به مرحله بعدی بروید.

 

گزینه remind me to take a break

  1. برای استفاده از این ویژگی روی Remind me ضربه بزنید. هنگامی که روی این گزینه ضربه بزنید, یک دیالوگ باکس روی صفحه نمایش داده می شود.

 

  1. دوره ی یادآوری دلخواه خود را انتخاب کنید. در این قسمت به شما گفته می شود که تا هشدار استراحت چقدر زمان دارید.

بعد از انجام این کار, به پنجره ی اصلی بروید و از تماشای ویدئو های مورد علاقه ی خود لذت ببرید.

هنگامی که هشدار استراحت فعال شد, ویدئو تا زمانی که شما آن را مجددا اجرا کنید, توقف خواهد کرد.

تنظیم هشدار

  1. هشدار را رد کنید یا آن را تنظیم کنید. هنگامی که هشدار استراحت نمایش داده شد, روی گزینه ی Dismiss ضربه بزنید. یا برای تنظیم زمان روی SETTINGS ضربه بزنید.

هم چنین می توانید برای تنظیم یاد آور مراحل Settings > General > Remind me را طی کنید.

 

منبع  : نحوه ی استفاده از ویژگی Take a Break در یوتیوب


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود