تعبیر خواب مار کبری

بدون دیدگاه

تعبیر خواب مار کبری

در خواب مار کبری تعبیر بدین صورت است که خطرناک ترین دشمنی که می توانید داشته باشید در نزدیکی شماست و از آن بی خبرید که نسبت به رنگ های مار کبری یی که در خواب می بینید متفاوت است . اگر مار کبری سفید ببینید دشمن شما با کمی توجه به اطرافتان و اطرافیانتان یا از دوست یا همکار معلوم می شود . اگر سیاه باشد دشمنتان را تا لحظه ی آخر نمی توانید شناسایی کنید . اگر در خواب مار کبری زرد رنگ دیدید تعبیرش دشمنیست بیمار گونه یا کهن سال اگر مار کبری قرمز یا قهوه ای دیدید دشمنتان سخت ترین ضربه را به شما وارد خواهد کرد . اگر در خواب مار کبری سبز دیدید تعبیرش این هست که دشمن شما یک فرد تازه به دوران رسیده است که از تجربه کمتری برخوردار است و همانقدر که خطرناک است دارای نقاط ضعف فراوانی هست .

مار های سیاه دشمنان موزی تری هستند و تشخیص شان سخت تر است . اگر در خواب تعداد مار ها زیاد بود بدانید در موقعیتی هستید که برای خود دشمنان زیادی درست کرده اید . شاید جایی از کار شما اشکال دارد .

دیدن خواب مار سیاه دو سر دشمنیست فوق العاده موزی و باهوش و سریع که باید نهایت تلاش خود را در محکم نگه داشتن چارچوب های زندگی و کارتان داشته باشید تا کمتر آسیب ببینید .

اگر در خواب مار کبری مرده دیدید تعبیرش این هست یک خطر بسیار بسیار بزرگ و یک ضرر بزرگ از شما رفع شده است و خدا را شاکر باشید .

هر چه این مار سیاه بزرگتر باشد آن دشمن از لحاظ قدرت و منسب از درجه بالاتری برخوردار است و هر چه کوچکتر باشد قدرت و مقام کمتری دارد و شناسایی آن سخت تر است .

منبع:تعبیر خواب مار کبری

تعبیر خواب مار کبری


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود