نحوه ی ارسال پیام جدید درAndroid Messages

گوگل نسخه ی ارتقا یافته ی Android Messages را ارائه کرده است. این نسخه به شما این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین به دوستان خود پیام ارسال کنید. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از این برنامه ی منحصر به فرد استفاده کنید و از ویژگی های آن بهره ببرید. برای این کار ابتدا لازم است برنامه را در دستگاه اندروید خود نصب کنید و تا بتوانید از طریق مرورگر کامپیوتر خود به برنامه ی Android Messages دسترسی پیدا کنید. اکنون برای آموزش استفاده از برنامه مراحل زیر را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

گزینه New Conversation

  1. روی دکمه ی New Conversation کلیک کنید. شما می توانید این گزینه را در گوشه ی سمت چپ صفحه مشاهده کنید.

گیرنده

  1. گیرنده ی مورد نظر خود را تایپ کنید. در اینجا می توانید شماره های مختلف و آدرس ایمیل های مختلف وارد کنید. اگر می خواهید مکالمه ی گروهی داشته باشید, روی گزینه ی Start group conversation کلیک کنید و مخاطبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ارسال پیام

  1. یک پیام ارسال کنید. به انتهای صفحه بروید و روی “Text message” کلیک کنید تا بتوانید پیام جدید ایجاد کنید.
  2. ویژگی های بیشتری را به پیام اضافه کنید. شما می توانید برچسب, ایموجی و پیوست هایی مانند عکس یا ویدئو به پیام خود اضافه کنید. شما میتوانید این گزینه ها را در انتهای صفحه ی “Text message” مشاهده کنید.
  3. پیام خود را ارسال کنید. برای در اشتراک گذاشتن پیام روی دکمه ی SMS یا MMS کلیک کنید.

منبع : نحوه ی ارسال پیام جدید درAndroid Messages


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود