نحوه ی تغییر تنظیمات عمومی برنامه یAndroid Messages

گوگل نسخه ی ارتقا یافته ی Android Messages را ارائه کرده است. این نسخه به شما این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین به دوستان خود پیام ارسال کنید. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از این برنامه ی منحصر به فرد استفاده کنید و از ویژگی های آن بهره ببرید. برای این کار ابتدا لازم است برنامه را در دستگاه اندروید خود نصب کنید و تا بتوانید از طریق مرورگر کامپیوتر خود به برنامه ی Android Messages دسترسی پیدا کنید. اکنون برای آموزش استفاده از برنامه مراحل زیر را مطالعه کنید.

 

 

مراحل :

گزینه more

  1. روی More (⋮) کلیک کنید. شما می توانید این آیکون را در گوشه ی سمت چپ صفحه مشاهده کنید.

گزینه settings

  1. از منویی که مشاهده می کنید گزینه ی Settings

را انتخاب کنید. دیالوگ باکسی روی صفحه نمایش داده خواهد شد.

تنظیمات اعلان ها

  1. اعلان ها را خاموش کنید. اگر می خواهید اعلان ها را خاموش کنید, روی دکمه ی آبی رنگ کنار گزینه ی Notifications ضربه بزنید.
  2. برای جلوگیری از خستگی چشم تم تاریک برنامه را فعال کنید. روی دکمه ی خاکستری رنگ کنار گزینه ی Enable dark theme ضربه بزنید.

گزینه High contrast mode

  1. کنتراست بالا را فعال کنید. شما نمی توانید در یک زمان از تم تاریک و حالت کنتراست بالا استفاده کنید. بنابراین حالت تم تاریک را غیر فعال کنید و روی دکمه ی خاکستری رنگ کنار گزینه ی High contrast mode ضربه بزنید.

منبع : نحوه ی تغییر تنظیمات عمومی برنامه یAndroid Messages


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود