نحوه ی بزرگ کردن تصویر با استفاده از ابزار های Macbook

 

اگر سیستم MacBook شما ابزار zoom یا  “screen capture” را دارد, شما به راحتی می توانید هر عکسی که به آن نگاه می کنید را بزرگ کنید.

 

مراحل :

گزینه Universal Access

  1. اگر برای اولین بار است که می خواهید این کار را انجام دهید ابتدا باید ویژگی zoom را روشن کنید و برخی گزینه های آن را تغییر دهید. ویژگی ‘zoom ” را از طریق برنامه ی system preferences و از زبانه ی “Universal Access” فعال کنید.

گزینه ی Zoom

  1. در زبانه ی “Universal Access ” گزینه ی Zoom: را انتخاب کنید و از پایین صفحه گزینه ی  ‘only when the pointer reaches an edge” را انتخاب کنید.

گزینه open

  1. هنگامی که ویژگی zoom را روشن کردید و تغییرات لازم را انجام دادید می توانید تصویری که می خواهید بزرگ کنید را باز کنید.

دکمه های میانبر

  1. تا زمانی که اندازه تصویر نسبت به اندازه صفحه نمایش شما مناسب باشد, می توانید بزرگنمایی کنید. برای بزرگنمایی می توانید از دکمه های ‘Option-Command-+’ استفاده کنید.

میانبر تصویربرداری

  1. از میانبر تصویربرداری (Command-Shift-4 ) استفاده کنید. هنگامی که نشانه گر موس تغییر شکل پیدا کند می توانید بفهمید که سیستم در حال تصویر برداری از صفحه است.

تصویر

  1. هنگامی که نشانه گر موس تغییر پیدا کرد شما می توانید در یک قسمت از تصویر کلیک کنید و گوشه ی تصویر را انتخاب کنید و موس به جهت مخالف بکشید و کلیک کنید تا گوشه ی دیگر تصویر مشخص شود.
  2. بعد از کلیک دوم, سیستم تصویر را به عنوان یک فایل “Picture #. Ping ” ذخیره می کند.

منبع  : نحوه ی بزرگ کردن تصویر با استفاده از ابزار های Macbook


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود