مشاوره برق صنعتی

بدون دیدگاه

 

گروه صنعتیار از طراحی ، ساخت ، مونتاژ و نصب تابلو های برق قدرت ، فرمان، خازن در پروژه های مختلف آغاز گردیده است . بر حسب نیاز مشتریان و متقاضیان از سال ۱۳۷۷ در زمینه طراحی ، تجهیز و مونتاژ پستهای زمینی و نصب و راه اندازی  و… می باشد

 

عالیت این گروه از طراحی ، ساخت ، مونتاژ و نصب تابلو های برق قدرت ، فرمان، خازن در پروژه های مختلف آغاز گردیده است . بر حسب نیاز مشتریان و متقاضیان از سال ۱۳۷۷ در زمینه طراحی ، تجهیز و مونتاژ پستهای زمینی و نصب و راه اندازی ترانسفورماتورهای قدرت در مسیر اهداف معیین سعود کرده و در سال ۱۳۷۹ در عرصه اجرای پروژه های خطوط فشار متوسط و فشار ضعیف ، حضور در مناقصات دولتی را شروع نموده است. در دهه ۹۰ با بروز رسانی گروه در زمینه اتوماسیون توانست موفقیت های چشمگیری در این صنعت بدست آورد .

مشاوره برق صنعتی :

یکی از فعالیت های این شرکت  ارائه مشاوره ی برق به کارفرمایان محترم میباشد.

ما با در نظر داشتن موقعیت و بودجه مورد نظر شما مشاوره ای در این خصوص ارائه خواهیم کرد ، البته این مهم را در نظر داشته باشید برای ارائه بهتر مشاوره در خصوص برق های صنعتی باید به صورت حضوری در محل انجام گیرد .

تابلو روشنایی

روشنایی صنعتی به شیوه های مختلف و بر اساس ضریب مورد نیاز اجرا میگردد . و در صورت لزوم نور موضعی در قسمت های مورد نیاز تزریق میگردد .وب سایت صنعت یار توسط طراحی سایت کارناوب تولید شده است)

 

تابلو برق قدرت

تابلو برق یک محفظه برای نصب و سیم بندی تجهیزات الکتریکی یا الکترونیکی است که کلیدها و قطعات کنترلی و حفاظتی و لوازم نمایشگر (ولتاژ، جریان، فرکانس، توان، کسینوس فی و …) روی آن نصب می‌شوند. همچنین تابلوهای برق جهت جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربرانِ تجهیزات و حفاظت تجهیزات در برابر عوامل محیطی استفاده می‌شوند .

 

 


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود