با نصب و اجرا کردن برنامه های مختلف ممکن است مشکلاتی در ویندوز به وجود آید که باعث کاهش سرعت انجام کارها و بروز خطاهای گوناگون شود . از آنجا که بیشتر این مشکلات در محیط رجیستری به وجود می آیند ، پاکسازی و یا تعمیر دستی آن بسیار زمان بر خواهد ، حال آنکه اکثر کاربران با بخش Registry آشنایی نداشته و تنها راه چاره ای که باقی می ماند استفاده از نرم افزار های بهینه ساز می باشد .

WinMaximizer یکی از نرم افزارهایی می باشد که می تواند همانند یک پزشک ، کامپیوتر مریض شما را شفا دهد . این برنامه با بهره گیری از تکنولوژی خاص خود می تواند صد ها خطایی که ممکن است برای یک کامپیوتر به وجود آید را برطرف سازد و با بهینه ساختن تنظیمات عملکرد ویندوز ، سرعت بالا را تنها با یک کلیک برای شما به ارمغان آورد . به وسیله این نرم افزار تنها در چند ثانیه می توانید آنچنان به وضعیت کامپیوترتان سامان بخشید که گویی آن را تازه خریداری کرده و بی هیچ عیب و نقصی است . WinMaximizer قادر است تا با یافتن فایلهای بی استفاده و حذف آنها ، فضاهایی را که بدون هیچ دلیلی اشغال گشته است آزاد کرده و زمینه را برای استفاده مجدد آنها فراهم نماید . استفاده از این برنامه آسان ترین و تاثیر پذیر ترین راهی است که می تواند شما را به مقصد تان برساند .

ویژگی های کلیدی WinMaximizer 1.1.84 :
این برنامه با طبقه بندی کردن خطاها آنها را در چندین گروه مختلف قرار داده که می تواند پس از اسکن نمودن ، برطرف نماید . این دسته ها شامل موارد زیر هستند :
– نوشته های موجود در Com / ActiveX
– نوشته های موجود در آن اینستال نمودن برنامه ها
– فونت ها
– DLL های به اشتراک گذاشته شده
– مسیر نرم افزارها
– برنامه های آغازین ویندوز
– میانبر برنامه های نصب شده
– فولدر های به اشتراک گذاشته شده

حجم : 7.76 مگابایت
پسورد : www.downloadkade.com
دانلود با لینک مستقیم


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود