Automatic Call Recorder یک برنامه قدرتمند و کاربردی در زمینه ضبط خودکار مکالمه های تلفنی است که با امکاناتی ویژه توسط شرکت برنامه سازی Appliqato برای کابران اسمارتفون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این اپلیکیشن بدون انجام عملیات خاصی میتوانید تمامی مکالمه های ورودی و خروجی خود را به صورت اتوماتیک ضبط کرده و آنرا ذخیره سازی کنید. Automatic Call Recorder یک برنامه مفید و مناسب جهت ضبط خودکار مکالمات در سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن میتوانید تمامی تماس های خود را ضبط کنید.

ضبط شدن خودکار مکالمات و ذخیره سازی آنها را خودتان تعیین میکنید به گونه ای که پس از ضبط مکالمات نیز پیغام ذخیره سازی آنها نمایش داده میشود که در صورت نیاز میتوانید آنها را تایید کرده و یا در همان لحظه نیز حذف کنید. همچین Automatic Call Recorder دارای بخش تنظیم دستی ضبط مکالمات بوده که در این صورت میتوانید تنها در مواقعی که خود ضروری میدانید نیز به صورت دستی اقدام به ضبط انها کنید. در واقع فعال و غیر فعال کردن این قابلیت نیز بر عهده شماست که در صورت تمایل میتوانید آنها را در حافظه داخلی گوشی هوشمند خود و یا کارت SD نیز ذخیره کنید.

همچنین اضافه کردن یاداشت های مختلف به فایل های ذخیره شده و ویرایش انها نیز به خوبی در برنامه ضبط مکالمه اتوماتیک Automatic Call Recorder اندروید فراهم امده است کافیست مکالمات خود را پس از گوشی دادن تعیین کرده و به آنها یاداشت ها و نوشته های مختلف را اضافه کنید.

ویژگی های برنامه Automatic Call Recorder :

  • امکان برگزیدن مکالمات ضبط شده و دخیره سازی انها
  • قابلیت تعیین خودکار و غیر خودکار بودن برنامه
  • امکان توقف و شروع ضبط مکالمات به صورت دستی
  • امکان انتقال فایل های ضبط شده به کارت sd
  • ویرایش فایل ها و افزودن یاداشت های مختلف به انها
  • رابط کاربری ساده، روان و مفرح

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345