نرم افزارORPALIS PaperScan Professional 3.0.123

اسکن حرفه ای اسناد 

ورژن جدید  + کرک سالم

ORPALIS PaperScan Professional

ORPALIS PaperScan عنوان نرم افزار پرطرفدار اسکن میباشد که نرم افزار قدرتمند اسکن WIA و TWAIN با محوریت یک ایده میباشد که اسکن اسناد را بسیار آسان و دلپذیر میسازد.

برنامه ORPALIS PaperScan ویژگی های خاصی دارد ازجمله ارائه ویژگی پیشرفته OCR، حاشیه نویسی و تشخیص رنگ که کار با نرم افزار را جذابتر میکند. نسخه حرفه ای این نرم افزار کاملترین نسخه نرم افزار ORPALIS PaperScan میباشد که تمام ویژگی های مورد نیاز در حوزه های ذخیره سازی، پردازش و ذخیره سازی سند( تصویر و PDF) را برای کاربران خود مهیا کرده است. این برنامه، برنامه اسکن جهانی میباشد که دارای قابلیت تشخیص خودکار رنگ بوده و میتواند تصاویر و اسناد وpdf را اسکن کند.برنامه دارای قابلیت حاشیه نویسی بوده و همچنین میتوانید در تصاویر تنظیمات و اصلاحات خاصی ایجاد کرده و آن را در قالب فرمت دلخواه خود ذخیره کنید.شما میتوانید عکس ها را به صورت دسته ای به نرم افزار بدهید و در آخر نرم افزار عکس ها را به صورت اسکن شده و جدا از هم به شما تحویل میدهد البته نباید از سرعت بالای این نرم افزار در اسکن تصاویر غافل شد که به محبوبیت نرم افزار افزوده است.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • ذخیره فایل ها در قالب PDF/A, TIFF, JPEG, JPEG 2000, PNG, JBIG2, WEBP
  • ذخیره به صورت PDF/OCR
  • امکان پردازش تصویر مثل چرخش تصویر در یک زاویه مشخص و حذف حاشیه های آن
  • حذف اتوماتیک صفحه های خالی
  • پردازش تصویر در قالب تنظیم رنگ ، تبدیل فضای رنگ ، جلوه ها ، فیلترها ، برش و موارد دیگر

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345