نرم افزار Steelray Project Analyzer 7.3.0  

مدیریت و آنالیز پروژه

ورژن جدید  + کرک سالم

Steelray Project Analyzer

Steelray Project Analyzer نرم افزاری کاربردی در زمینه ایجاد ، حفظ و تحویل برنامه های زمانی باکیفیت است. با استفاده از Analyzer ، می توانید برنامه پروژه خود را از نظر کیفیت و عملکرد در عرض چند دقیقه ارزیابی کرده و نتایج قابل قبولی را بدست آورید.

با استفاده از این برنامه میتوان جدول ها و پروژه ها را با بهترین شیوه های مدیریت پروژه ،بهترین شیوه های تعریف شده در داخل برنامه و بهترین شیوه های دولتی تحلیل کرد.در این برنامه در طی یک روش نوآورانه کارت امتیازی با شاخص های سبز،زرد و قرمز طراحی شده که برای خواندن نتایج از آن استفاده میشود.این نوار امتیاز یا کارت، اطلاعات زیادی از تحلیل شما را در یک فضای کوچک نشان میدهد که مقیاس هر کدام از آنها قابل تنظیم است. آنالیزور با تمام گزارش های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل کیفیت برنامه شما ، از قبل پیکربندی شده است  و از این نظر کاملا مجهز میباشد. علاوه بر کارت امتیازی نوآورانه ، آنالیزور شامل DCMA 14 Point Assessment ، گزارش مقایسه برنامه ، گزارش اعتبار سنجی ، ابزار طولانی ترین مسیر و بسیاری موارد دیگر است.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • پشتیبانی آنالیزر از Microsoft Project ، Primavera P6 و UN / CEFACT XML
  • دارای تحلیلگر پروژه Steelray که گزارش هایی را ارائه می دهد که این ارزیابی ها را بر اساس برنامه شما انجام می دهد
  • قابلیت تحلیل سریع و اجمالی برنامه زمانی پروژه خود
  • وجود Steelray Project Analyzer که یک جریان کار روان برای رفع مشکلات کیفیت برنامه است

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345