جواب بازی فندق

اگر در یکی از مراحل بازی فندوق گیر کرده اید ، احتمالا بدنبال جواب بازی فندق هستید ، با جواب بازی فندوق می توانید از کلمات هر مرحله مطلع شده و بنابراین بسیار راحت آن مراحل را پشت سر بگذارید.

البته زمانی که سکه داشته باشید ، می توانید با سکه دادن ، کلمات را کشف کنید ، اما محدودیتی در تعداد سکه ها وجود دارد و همین موضوع باعث می شود بسیاری بدنبال جواب های بازی فندق باشند تا بتوانند مراحل را رد کرده و هر چه سریع تر بازی را بپایان برسانند.

در کل بهتر است همیشه ذهن خود را برای پیروزی در هر مرحله در بازی فندوق به چالش بکشید و کمتر از جواب بازی فندوق استفاده کنید ، اما خب طبیعیست در یک بازی فکری مانند فندوق که نزدیک به 900 مرحله دارد گاهی ممکن است با دشواری برخی مراحل به خصوص مراحل بالاتر ، باعث خستگی ذهن و کلافگی افراد شود.

در مواردی که می خواهید سریع تر به مراحل پایانی بازی برسید و یا مراحلی که نمی توانید آن ها را رد کنید را پشت سر بگذارید ، می توانید برای یافتن جواب مراحل بازی فندوق ، به سایت amirzaa.ir مراجعه کنید.

 


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود