AVG PC Tuneup 2011


کامپیوترها همانند اتومبیل ها هرازگاهی با مشکلاتی مواجه می شوند که در صورت رسیدگی نکردن به آنها زمینه برای بروز مشکلات جدی تر فراهم می شود . اگر اتومبیل شما خراب شود قطعا آن را به تمعیرگاه خواهید برد چرا که آنها می دانند مشکل از چیست و می توانند آن را برطرف کنند . به همین صورت اگر کامپیوترتان نیز با مشکلات نرم افزاری مواجه شود می بایست آن را به دست فردی بسپارید که به علم تعمیرات بخش های مختلف آن آگاهی داشته باشد . این کار ممکن است برایتان هزینه های زیادی را در بر داشته باشد اما ما قصد معرفی روشی به شما را داریم که با استفاده از آن نه در وقت و نه در پولتان ، هیچ گونه اتلافی به وجود نمی آورد و این روش چیزی نیست جز استففاده از نرم افزار بهینه ساز AVG PC Tuneup .


AVG نام یک شرکت معروف می باشد که اکثر کاربران آن را با آنتی ویروس های قدرتمندش می شناسند . اگر از برنامه های امنیتی این شرکت استفاده کرده باشید قطعا به استففاده از سایر محصولات آن نیز روی خواهید آورد ، چرا که کیفیت دلیل اصلی انتخاب یک نرم افزار برای کاربران آماتور و حرفه ای است . AVG PC Tuneup نرم افزاری است شامل چندین و چند ابزار مختلف که همگی آنها برای بهبود وضعیت سیستم شما و افزایش کارایی آن طراحی گردیده اند . به وسیله ی این برنامه می تواند به سادگی چند کلیک کردن ، تمامی بخش های ویندوزتان را که دچار مشکلات جدی شده اند معاینه کرده تا در صورت وجود خطاها و مشکلات احتمالی آنها را برطرف سازید .


قابلیت های نرم افزار AVG PC Tuneup تنها به کارهایی که سایر نرم افزار های مشابه انجام می دهند محدود نشده و امکاناتی نظیر بهینه سازی کانکشن اینترنتی را نیز در اختیارتان قرار می دهد . آیا این را می دانستید که سرعت واقعی اینترنت شما در اکثر مواقع بیشتر از آن چیزی است که لمس می کنید ؟ اما به دلیل تنظیم نبودن بخش های مرتبط با آن مانع از دسترسی کامل به پنهای باندی است که به صورت ماهانه یا ساعتی برای آن مبالغی را می پردازید . پس اگر می خواهید تا از حد اکثر سرعت اینترنت خود استفاده نمایید ، این نرم افزار به کارتان خواهد آمد .

یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار ، بازیابی فایلهای حذف شده از روی حافظه می باشد . آیا تا به حال این مشکل برایتان پیش آمده است که به دلیل سهل انگاری یا اثرات بارگذاری یک بدافزار نظیر ویروس ها و کرم ها برخی از اطلاعات مهم تان را از دست داده باشید ؟ اکثر کاربران تنها کاری که در این زمان می کنند ، گرفتن زانوی غم در آغوش و خوردن حسرت گذشته است و هدف ما نیز از گردآوری مجموعه دانلود کده ارایه راهکارهای موثر تر است . به طور مثال برای این کار نیز استفاده از نرم افزار AVG PC Tuneup را به شما پیشنهاد می کنیم . حال دلیل آن همه تعریف از کیفیت محصولات AVG را می فهمید و شگفت زده تر خواهید شد اگر بدانید چه قابلیت های دیگری در این نرم افزار گنجانده شده است .


دیگر قابلیتی که قصد معرفی آن را داریم پاکسازی فایلها به روشی است که دیگر قابل بازیابی نباشند . حتما تعجب خواهید کرد از اینکه در چگونه در پاراگراف قبلی حرف از ریکاوری و بازیابی را توسط این نرم افزار زدیم و حال سخن از حذف دایم آن ها . در این خطوط نکاتی نهفته است که برایتان آشکار می کنیم . هنگامی که شما به طور معمولی و با استفاده از دکمه های Del یا نهایتا Shift + Del یک فایل یا فولدر را حذف می کنید ، به طور کامل از روی دیسک سخت پاک شده با وجود اینکه فضای خالی مجددا برایتان قابل استفاده خواهد بود . به همین خاطر است که پس از گذشت زمان از هنگام خرید کامپیوتر ، سرعت جابه جایی اطلاعات که ارتباط مستقیمی با هارددیسک دارد ، کم می شود . اگر می خواهید تا این اتفاق برای شما روی نداده و یا اینکه اطلاعاتی دارید که نقشه تخریب و نابودی آنها را در سر می پرورانید کافیست تا AVG PC Tuneup استفاده نمایید . بدین ترتیب طعم شیرین امنیت و سلامت هارددیسک را خواهید چشید .
ویژگی های این برنامه به حدی است که از توان ما برای تشریح آنها خارج است ، از این رو اگر قصد دارید تا به باقی آنها پی ببرید کافیست تا این نرم افزار را به طور رایگان از دانلود کده دریافت نموده و خود به کنکاش در میان ابزارهای مختلفش مشغول شوید !حجم : 8.67  مگابایت
پسورد : www.downloadkade.com

دانلود با لینک مستقیم


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود


1 نظر ارسال شده
  1. عليرضا گفت:

    خیلی خوب بود.ممنون