Dupehunter.Professional

شاید برای شما هم پیش آمده که یک یا چند فایل را در چندین جای متفاوت کپی کرده باشید و دلیل آن هم چیزی جز حواس پرتی نبوده است . این کار وقتی از اهمیت برخوردار می شود که حجم فایلهای کپی شده قابل توجه باشد و می تواند فضای ارزشمند هارددیسک شما را عملا بدون هیچ استفاده ی مفیدی به سطل زباله ای از اطلاعات مشابه تبدیل کند . اگر تا کنون به این فکر افتاده اید که به کنکاش برای یافتن فایلهای مشابه درون هارددرایو خود بپردازید حتما با این نکته که کاری بس زمان بر خواهد بود مواجه شده اید و شاید اندازه ای آن به حدی بوده باشد که از انجامش صرف نظر نمایید .

اگر جز این دسته از کاربران می باشد حتما برنامه ای که امروز برای شما در دانلود کده تهیه نموده ایم برایتان چیزی شبیه به معجزه خواهد بود . این نرم افزار حرفه ای Dupehunter Professional نام دارد که بر خلاف حجم پایین خود می تواند به سادگی تمامی فایلهایی که شبیه به یکدیگر بوده اما در دایرکتوری های متفاوتی پنهان گشته اند برای شما پیدا نموده و در پاکسازی و بهینه سازی کردن هارددیسک به شما کمک کند . این برنامه با بهره گیری از الگوریتم های پیشرفته ای نظیر CRC-32 و MD5 می تواند نتیجه ای متفاوت را با آنچه که سایر رقبایش به نمایش در می آورند برایتان به ارمغان آورد که قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود .برخی از ویژگی های کلیدی Dupehunter Professional v9.5.0.3914 :
– نمایش سریع بیش از 100 فرمت برای تصمیم گیری در رابطه با انجام عملیات پاکسازی
– نمایش سریع بیش از 36 فرمت گرافیکی
– بهره گیری از الگوریتم MD5
– بهره گیری از الگوریتم CRC-32
– محافظت از فایلهای سیستمی
– نمایش نتایج در قالبی با توانایی تهیه پرینت
– نمایش تاریخ مربوط به آخرین تغییرات و آخرین دسترسی
– ذخیره خروجی مربوط به گزارش ها در 7 فرمت متفاوت
– داشتن سطح عملکرد بسیار بالا
– و بسیاری دیگرhajmحجم : 6.75 مگابایت
password پسورد : www.downloadkade.com

download دانلود با لینک مستقیم

crack آموزش فعال سازی Dupehunter Professional v9.5.0.3914


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود