Aurora 3D Presentation 2012 12.04.24

بدون دیدگاه

هنگامی که می خواهید شنودگان شما به آن چیزهایی که می گویید ایمان بیاورند ، آن هم هنگامی که تنها از سخنانی خشک و کلماتی تکراری استفاده می کنید نباید انتظار موفقیت داشت . شما می بایست با استفاده از گرافیک ها ، نمودار ها و تصاویر به سخنان خود رنگ و لعاب بخشید اما آیا اینها کافیست ؟ جواب این سوال خیر می باشد چرا که در اختیار داشتن موارد ذکر شده به تنهایی موثر نیستند و این شیوه نمایش آنهاست که می تواند به شما در رساندن مفهوم بهتر یاری کند .

 

اگر می خواهید برای سخنرانی های خود از پرزنتیشن های 3 بعدی استفاده کنید ، بهترین راه ممکن را انتخاب کرده اید و نرم افزار Aurora 3D Presentation دقیقا همان چیزی است که به دنبالش می گردید . این نرم افزار با قدرت خارق العاده خود می تواند تصاویر ، نمودار ها و گرافیک هایی که شما در اختیار دارید را در قالب های 3 بعدی گنجانده و آن به را گونه ای جادویی در آورد که همگان را به خود مجذوب سازد . این نرم افزار در عین حرفه ای بودن از کاربری بسیار ساده ای برخوردار است و شما می توانید با استفاده از افکت های ویژه ای که توسط این برنامه در اختیارتان قرار می گیرد منابع موجود خود را دگرگون ساخته و خود را برای یک سخنرانی استثنایی آماده سازید . نکته جالب توجه در این نرم افزار قابلیت استفاده از ویدیو ، متن و دیتا های مختلف برای افزایش تاثیر گذاری بر روی مخاطبان است .

 

 

 

hajm حجم : 74.45 مگابایت
password پسورد : www.downloadkade.com

download دانلود با لینک مستقیم


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود