هر نرم افزار و بازی موجود در سایت دارای یک لینک اختصاصی و توضیحاتی پیرامون آن می باشد که شامل عنوان ، عکس ، کارایی و لینک دانلود می باشد که در تصویر زیر یک نمونه از آنها را مشاهده می کنید .

همانطور که مشاهده می کنید پس از خواندن اطلاعات مربوط به مطلب در انتهای آن یک لینک با عنوان ” برای دانلود کلیک کنید ” وجود دارد . در صورتی که تمایل به دانلود فایل مربوطه دارید می بایست بر روی آن کلیک کنید .

مشاهده می شود که برخی از کاربران به جای دانلود بر روی این لینک ، بر روی لینک های موجود در بخش برچسب ها کلیک می کنند و هیچ گاه به لینک دانلود دسترسی پیدا نمی کنند . لازم به ذکر است که برچسب یا Tag ، صرفا برای شناساندن مطلب به موتور های جستجو گر مانند گوگل ساخته می شود و همچنین مطالب دارای  ویژگی های مشابه را در یک دسته بندی قرار می دهد .


پس از رفتن به لینک دانلود معمولا با 3 گزینه مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد .

در اینجا حجم فایل درخواستی خود را می توانید مشاهده کنید و پس از آن با کلیک بر روی لینک ” دانلود با لینک مستقیم ” فرایند دانلود را شروع نمایید . اگر می خواهید تا سرعت دانلودتان را افزایش دهید و یا از دانلود مجدد یک فایل به خاطر قطع شدن اینترنت جلوگیری کنید استفاده از یک نرم افزار مدیریت دانلود را به شما پیشنهاد می کنیم . یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت دانلود Internet Download Manager می باشد که می توانید از اینجا دریافت کنید .
برخی از نرم افزارها و بازی ها که دارای حجم زیادی هستند به صورت چند قسمتی قرار داده می شوند . برای آموختن نحوه بازکردن ایگنونه از فایلها به این بخش بروید .

تمامی فایلهای موجود در دانلود کده به صورت فشرده می باشند که با دو فرمت ZIP و RAR به این حالت در آمده اند . برای خارج کردن از حالت فشرده می بایست از نرم افزار Winrar  یا گونه های مشابه استفاده نمایید . ( لینک دانلود این نرم افزار )
در هنگام باز کردن فایل دانلود شده  کلمه عبوری از شما خواسته خواهد شد که می بایست آدرس سایت دانلود کده ” www.downloadkade.com ” را در آنجا وارد نمایید . توجه داشته باشید این نرم افزار به حروف کوچک و بزرگ حساس می باشد و می بایست حتما در هنگام تایپ به کوچک بودن حروف توجه داشته باشید .

پس از دانلود فایلهای حجیم چند قسمتی ممکن است با خطای CRC مواجه شوید . دلیل نمایش این پیغام خطا ، کامل دانلود نشدن قسمتی است که شماره ی آن برای شما به نمایش در آمده است و برای رفع آن باید قسمت گفته شده را دوباره دانلود کنید .

( در صورتی که نحوه کرک کردن نرم افزار ها را نمی دانید ، پیشنهاد می شود این مقاله را نیز مطالعه فرمایید )