نرم افزار Extreme Picture Finder 3.53.2

جستجو و دانلود تصاویر از وبسایت 

ورژن جدید  + کرک سالم

Extreme Picture Finder

Extreme Picture Finder عنوان نرم افزار جالبی برای دانلود فایل میباشد که شما با کمک آن میتوانید هر فایلی اعم از فایل صوتی ، تصویری ، ویدیویی را تنها با یک کلیک و از هر وبسایتی دانلود کنید. روش کار با این نرم افزار به این گونه است که شما آدرس سایت یا وبسایتی که میخواهید فایل مورد نظرتان را از آنجا دانلود کنید را به نرم افزار میدهید ، بعد محل ذخیره سازی آن را مشخص میکنید و سپس نرم افزار به طور خودکار به بارگیری آن میپردازد.

این نرم افزار بسیار قدرتمند است و تمامی فایل ها را از هر وبسایتی که دوست دارید ، دانلود میکند و یک لیست موارد دانلود شده دارد که شما میتوانید بلافاصله بعد از دانلود فایل مورد نظرتان را آنجا ببینید. این نرم افزار فایل های دانلود شده را بر اساس نام و حجم و تاریخ طبقه بندی میکند تا در موقع نیاز با استفاده از این فیلتر ها به راحتی فایل خود را پیدا کنید. همچنین Extreme Picture Finder یک ویژگی فوق العاده ای دارد ، که شما میتوانید تنها با سرچ کردن نام عکس مورد نظرتان آن را در وبسایت ها پیدا کرده و به طور خودکار دانلود کنید. قدرت برنامه در پیدا کردن فایل به قدری بالا است که میتواند وبسایت های امنیتی و محافظت شده را نیز باز کند و فایل های آن را نیز دانلود کند.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • بارگیری از TGP و سایتهای محافظت شده با رمز عبور
  • امکان بارگیری 30 فایل همزمان
  • رابط کاربری پسند و پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345