نرم افزار VirtualDJ 2021 Pro Infinity 8.5.6263

نرم افزار میکس صدا وآهنگ

ورژن جدید  + کرک سالم

VirtualDJ 2021 Pro Infinity

VirtualDJ 2021 Pro Infinity عنوان برنامه جذاب DJ استودیو میباشد که به کمک آن میتوان صدا ها را برش زد، افکت گذاری کرد ، نویز و پارازیت آن را گرفت و در کل در آهنگ سازی از آن استفاده کرد ، که بخاطر همین ویژگی ها این برنامه خوانندگان  زیادی را به خودش جذب کرده است.

VirtualDJ برنامه ای است که DJ ها وقتی می خواهند از رایانه برای پخش موسیقی خود استفاده کنند از آن استفاده می کنند. از آنجایی که DJ بودن چیزی فراتر از آهنگ خواندن است و به امکانات زیادی نیاز دارد ، آنها نمی توانند فقط از iTunes یا Media Player برای اجرای برنامه های خود استفاده کنند ، بنابراین نیاز به برنامه ای برای افکت گذاری و برش صدا و ادیت موسیقی خود دارند که این برنامه بهترین گزینه برای آنها است. اگرچه برنامه قابلیت های فراوانی دارد و یادگیری آن زمانبر است ، با این حال، محیط نرم افزار بسیار جذاب و ساده بوده ، که این ویژگی شوق و اشتیاق کاربر را برای یادگیری افزایش میدهد تا بتواند سطح خود را از مقدماتی به پیشرفته ارتقا دهد. شما در این نرم افزار میتوانید با ترکیب ابزار ها وافکت ها میکس های صوتی جذاب و خنده داری را بسازید. VirtualDJ تنها برای فایل های صوتی نبوده و قابلیت ادیت فایل های ویدیویی را نیز دارد.

از دیگر ویژگی های نرم افزار  :

  • مناسب برای آماتور ها و دی جی های حرفه ای و دارای محیط کاری مناسب
  • امکان ساخت انواع مختلفی از میکس ها از میکس عروسی گرفته تا اتاق خواب
  • نرم افزاری قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده با رابط کاربری بصری
  • پشتیبانی از چندین زبان زنده دنیا

پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345