دانلود بازی Tell Me Why برای کامپیوتر

نسخه فشرده بازی Tell Me Why با لینک مستقیم

نسخه فشرده FitGirl در 9.52 گیگابایت

Tell Me Why عنوان یک بازی جذاب که در سبک ماجراجویی می باشد توسط استودیو Dontnod Entertainment طراحی و ناشر آن Xbox Game Studios است. داستان این بازی درباره دوقلوهای می باشد که بعد از گذشت 10 سال جدایی دوباره نزد هم دیگر میروند برای فروختن خانه قدیمی خود اما هرچه بیشتر در خانه خود هستند فکر فروش برایشان سخت تر خواهد شد.

دانلود بازی نسخه فشرده Tell Me Why برای PC

داستان بازی در رابطه با یک خواهر و برادر می باشد که بعد از گذشت سال ها تصمیم گرفته اند خانه قدیمی خود را بفروشند اما بعد از وارد شد به محیط خانه خاطره های قدیمی آنها زنده میشود فروش خانه برای این خواهر و برادر سخت تر میشود. در این خانه رازهای پنهانی نیز وجود دارد که از کودکی این خواهر و برادر همچنان جا مانده و آنها می بایست بار دیگر به گذشته خود برگردند تا تمامی این چالش ها را پشت سر بگذارند. به جزء دو شخصیت اصلی بازی شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که در طول بازی باید با تمامی آنها روبه رو شده حرف هایی را رد و بدل کنید.

بازی از لحاظ بصری و وجود جلوه ها و طراحی محیط به خوبی طراحی شده و شما با ورود به صحنه ها و بخش های مختلف میتوانید این طراحی ها را به خوبی حس کنید و از چالش هایی که پیش روی شما قرار میگیرند لذت کافی را ببرید. پیش بردن همچین داستان هایی بستگی به انتخاب های درست و غلط شما در طول بازی دارد که تا چه حد توانسته باشید ماجراهای بازی را درک کنید.

 

آموزش نصب نسخه FitGirl :

1- ابتدا پارت های مربوط را دانلود و اکسترکت کنید.

2- سپس نرم افزار UltraIso را نصب کنید. بعد از نصب روی فایل ISO راست کلیک و گزینه Mount را بزنید تا یک درایو جدید ساخته شود.

3- سپس مراحل نصب را انجام دهید و یا منتظر باشید تا به پایان برسد.

4- سپس پوشه Crack و یا FitGirl را در محل نصب بازی کپی کنید.

5- بازی را اجرا و از آن لذت ببرید.

 

نسخه FitGirl بازی :

دانلود پارت 01 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 02 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 03 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 04 – حجم 2.00 گیگابایت
دانلود پارت 05 – حجم 1.52 گیگابایت


پشتیبانی
  • چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345
مشخصات و اطلاعات فایل
باکس دانلود